Seks

Jak usprawnić seks na stojąco?

Jak usprawnić seks na stojąco

Seks na stojąco jest szalenie ekscytujący. Kusi zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Jest szalenie podniecający, ponieważ kojarzy się z czymś pierwotnym i niegrzecznym. Z silnym pożądaniem, które natychmiast musi znaleźć ujście. Jak usprawnić seks na stojąco?

Znajdź oparcie

Wiele par zapomina o tym, że seks na stojąco nie musi być tak bardzo wyczynowy. Wystarczy, że znajdziesz oparcie w postaci krzesła, blatu, stołu, zagłówka fotela, a już uprawia się go dużo przyjemniej. Nie musicie mieć super kondycji, gdy korzystacie z podpórki. Seks na stojąco nie stanowi wówczas większego problemu.

Zapomnijcie o jej orgazmie

Zaledwie 5% kobiet dochodzi w pozycji stojącej, ale jest ona dobrym rozwiązaniem, ponieważ niesamowicie rozpala zmysły. Zawsze możecie zakończyć erotyczne igraszki w pozycji na pieska, którą tak bardzo lubi większość pań. Podczas penetracji dochodzi wówczas bowiem do podrażnienia zakończeń nerwowych gwarantujących rozkosz.

Nie pomijajcie gry wstępnej

Możecie zacząć od zaczepnych SMS-ów, w których zdradzacie swoje niegrzeczne pragnienia.  To bardzo podgrzewa atmosferę i zwiększa apetyt na wieczorny seks. Możecie pofantazjować nt. stroju, kobieta przygotowując się do randki, będzie nieźle nakręcona, szukając pończoch w mieszkaniu. Ważne też są pocałunki, przytulanie i dotyk, zanim przejdziecie do penetracji w pozycji stojącej.

Szukajcie swojej optymalnej pozycji

W internecie jest wiele pozycji na stojąco. Wystarczy je przejrzeć, uwzględnić swoje mocne i słabe strony, a następnie wybrać jedną z nich, która da wam obojgu spełnienie.

Dodaj komentarz