wygraj-powiesc-marii-ulatowskiej-i-jacka-skowronskiego-pt-pokoj-dla-artysty

Historia o pasji, miłości i… duchach przeszłości, które raz obudzone, nie pozwalają o sobie zapomnieć. Tajemniczy Dom, w którym może się wydarzyć absolutnie wszystko. Przeznaczenie dopadnie każdego, można mu się poddać lub stanąć do walki o uczucie najbliższej osoby. Czy też o jej życie…

Dwie pary bohaterów, dwie opowieści o rodzących się uczuciach. O miłości, ale także o chciwości i wyrachowaniu, które nie cofną się nawet przed zbrodnią.

Te na pozór całkiem odmienne historie miłosne splatają się w pewnym starym dworku, odkrytym przypadkiem przez dwójkę pisarzy. Wbrew wszelkim przeciwnościom postanawiają go kupić, wyremontować i uczynić schronieniem dla zaprzyjaźnionych artystów oraz podobnych marzycieli. Nowi właściciele nie przypuszczają nawet, że ich dom od pierwszej chwili stanie się miejscem niecodziennych wydarzeń. Nad starym dworkiem krąży fatum, w wypadkach giną kolejni mieszkańcy. Okoliczności nie budzą podejrzeń… poza jedną. Że wszystko zdarzyło się właśnie tam…

Pozbawiony skrupułów prawnik, ekscentryczny malarz, dobiegający kresu życia autor bestsellerów, gotowa na wszystko aktorka, niespełniona pisarka, siostrzany duet piszący romanse, producent filmowy, pewien kloszard – oto goście i rezydenci tajemniczego domu. Co łączy tych wszystkich ludzi?

Wygraj powieść Marii Ulatowskiej i Jacka Skowrońskiej pt. Pokój dla artysty

Jeśli zaintrygował cię opis powieści Marii Ulatowskiej i Jacka Skowrońskiego pt. Pokój dla artysty, weź udział w naszym konkursie. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Prószyński i S-ka mamy do rozdania 4 egzemplarze tej intrygującej książki. Aby zdobyć jeden z nich, wystarczy udzielić odpowiedzi na poniższe pytanie.

Jaka tajemnica wiąże się ze starym dworkiem, w którym giną kolejni mieszkańcy?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 05.10.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać za pomocą formularza kontaktowego.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 05.10.2015 r. do godziny 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 4 powieści Marii Ulatowskiej i Jacka Skowrońskiego pt. Pokój dla artysty jest wydawnictwo Prószyński i S-ka.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Redakcja