Kultura Styl życia

Wygraj powieść Magdaleny Wali pt. Marianna!

Marianna Magdalena Wala

Specjalnie dla czytelniczek portalu Menopauza.pl wydawnictwo Czwarta Strona ufundowało dwa egzemplarze powieści Magdaleny Wali pt. Marianna. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich!

Co zrobić, gdy grają werble, młoda krew wre, a zapaleńcy gotują się do walki?

Podczas gdy wszystkie zwyczajne kobiety przygotowywały swoich mężów i synów do powstania listopadowego, Marianna, nadzwyczaj charyzmatyczna i odważna,  postanowiła, że zamieni koronki na mundur i sama wyruszy na bitwę.  Nie było takiej siły, która mogłaby zatrzymać młodą dziewczynę. Gdy jednak  bój nic nie dał, a rodzinie grozi konfiskata dóbr czy nawet przyśpieszony wyjazd na Sybir, trzeba poświęcić się po raz kolejny.

Marianna nie ma wyboru – jak najszybciej musi wyjść za mąż. Upatrzony kandydat w zasadzie ma wszystko – jest bogaty, młody, utytułowany i – co najważniejsze – rozpaczliwie poszukuje żony. No właśnie… Niezbyt piękne, aby było prawdziwe?

Przed młodą dziewczyną wiele wyzwań. Będzie musiała odnaleźć się w świecie salonowych spisków i nie ulec grze pozorów…

XIX-wieczny świat intryg i baśniowej miłości. Czy dasz się do niego wciągnąć?

Wygraj powieść Magdaleny Wali pt. Marianna!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy powieści Magdaleny Wali pt. Marianna, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  1. Czy małżeństwo z rozsądku może być szczęśliwe? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij.
  2. Jakie powieści nakładem wydawnictwa Czwarta Strona wydała Magdalena Wala? Podaj co najmniej 1 tytuł inny niż Marianna.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Marianna”.

Zapraszamy na stronę wydawnictwa Czwarta Strona, na której znajdziesz odpowiedź na 2. pytanie oraz na fanpage Z książką jej do twarzy.

 

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 30.11.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze. Aby odpowiedź na pytanie 1. została rozpatrzona, należy udzielić prawidłowej odpowiedzi na pytanie 2.
2) Fundatorem nagród – 2 egzemplarzy powieści Magdaleny Wali  pt. Marianna jest wydawnictwo Czwarta Strona.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu dwóch tygodni od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Komentarze (7)

dulcynea

7 lat temu

Ciekawa powieść , bardzo chętnie bym ją przeczytała .
Konkurs w związku z tym mnie bardzo interesuje 🙂

Zostaw komentarz