Kultura Styl życia

Wygraj powieść Magdaleny Majcher – Wszystkie pory uczuć. Jesień!

Wszystkie pory uczuć. Jesień

Jesień w pełni, a w takim okresie najlepiej sięgnąć po odpowiednią, klimatyczną lekturę. Jeśli szukacie książki, która umili wam jesienne wieczory, sięgnijcie po nową powieść Magdaleny Majcher. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać książkę Wszystkie pory uczuć. Jesień od Wydawnictwa Pascal!

Wszystkie pory uczuć. Jesień – Magdalena Majcher

Ta opowieść otula jak ciepły koc, pachnie aromatyczną herbatą i ogrzewa jak ogień w kominku.

Życie Hani to z pozoru bajka. Niepewna siebie dziewczyna z domu dziecka wychodzi za zamożnego i atrakcyjnego wdowca, dostając to, czego nigdy nie miała – dom i rodzinę. Dwadzieścia lat po ślubie wie już jednak, że po napisach „żyli długo i szczęśliwie” nie zawsze jest różowo. Hania czuje się niekochana przez męża, który idealizuje swoją zmarłą pierwszą żonę a bycie pełnoetatową panią domu zaczyna ją męczyć. Na dodatek dają o sobie znać bolesne sprawy z przeszłości.

Tej jesieni jednak wszystko się zmieni…
Czy Hania stawi czoła lękom i zmierzy się z przeszłością?
Czy jej małżeństwo da się jeszcze uratować?

Cztery pory roku – cztery wciągające historie

„Wszystkie pory uczuć” Magdaleny Majcher to cykl powieści obyczajowych, podejmujących ważne życiowe tematy. Miłość i nienawiść, trudne życiowe wybory, przeciwności losu i w końcu upragnione szczęście i spokój – z tym wszystkim spotkają się bohaterowie czterech powieści. A wszystko w rytmie czterech pór roku.

Magdalena Majcher – pisarka, blogerka, copywriterka, redaktorka. Robi w życiu to, co kocha: pisze. Kiedy nie tworzy, siedzi z nosem w książce lub buduje wieżę z klocków
lego razem z synami. Autorka bloga literackiego Przegląd czytelniczy.

Weź udział w konkursie i wygraj jeden z trzech egzemplarzy książki Wszystkie pory uczuć. Jesień Magdaleny Majcher!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy książki Magdaleny Majcher od Wydawnictwa Pascal, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe:

Z jakimi uczuciami kojarzy Ci się jesień? Odpowiedź uzasadnij.

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 1.12.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Wszystkie pory uczuć. Jesień”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 1.12.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl

Fundatorem nagród – trzech egzemplarzy książki Wszystkie pory uczuć. Jesień Magdaleny Majcher jest Wydawnictwo Pascal.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.

Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Katarzyna Antos

Komentarze (5)

dulcynea

3 lata temu

Powieść wydaje się ciekawa , trzeba pomyśleć o napisaniu odpowiedzi na pytanie konkursowe . Choć ostatnio wena mnie opuściła , muszę się skupić i zastanowić nad sensowną odpowiedzią 🙂

Irena

3 lata temu

Fajne pytanie i bardzo ciekawa książka do wygrania. Ja już stworzyłam swoją odpowiedz. Napisałam to co wpadło mi do głowy po przeczytaniu pytania. Teraz pozostaje tylko czekać na zakończenie konkursu. Życzę wszystkim powodzenia 🙂

Zostaw komentarz