Kultura Styl życia

Sexy Bastard. Cash – Eve Jagger

sexy bastard cash

Powieści erotyczne cieszą się dużą popularnością wśród kobiet. Jednocześnie stanowią idealne rozwiązanie na długie, jesienne wieczory, gdy za oknem plucha i mróz.  Sexy Bastard. Cash to kolejna powieść erotyczna Eve Jagger, która rozgrzeje wyobraźnię czytelniczek do granic możliwości. 

Sexy Bastard. Cash – powieść z elektryzującym głównym bohaterem

Tytułowy Cash to przystojny blondyn, który jest utalentowanym barmanem. Mężczyzna każdego wieczoru otrzymuje napiwki o łącznej wartości 400 dolarów. Nie tylko przygotowuje świetne drinki, ale też potrafi rozmawiać z kobietami, wiele z nich traktuje go jako swojego powiernika i doradcę. Cash wkracza też do akcji, gdy randki, na które umawiają się klientki, przebiegają wbrew ich oczekiwaniom. Ponadto przystojny, wytatuowany mężczyzna przyciąga płeć piękną niczym magnes.

Czy miłość przezwycięży różnice?

Cash nawiązuje specyficzną relację z Savannah, która pracuje jako prawniczka.  Kobieta ma złamane serce, które stara się uleczyć, umawiając się na randki. Niestety, kolejni mężczyźni, z którymi się spotyka, okazuje się porażką. Kobieta podświadomie czuje pociąg do Casha, z którym zaciekle walczy. On również nie jest obojętny na jej wdzięki, przez co ściąga na siebie gromy ze strony wspólników. Jeden z nich jest związany z Cassie – najlepszą przyjaciółką Savannah.

Jakie tajemnice skrywa Cash?

Cash skrywa niejedną tajemnicę. Mężczyzna pochodzi z zamożnej rodziny, która miała dla niego inny pomysł na życie. Cash jednak się zbuntował, zerwał z nią wszelkie kontakty i zaczął zarabiać sam na życie. Regularnie otrzymuje czeki od krewnych, które następnie odsyła potrzebującym  znajomym.

Czy Cash ma szanse stworzyć udany związek z Savannah? A może tę parę połączy tylko gorący, namiętny seks, na którym obojgu zależy? Czy Savannah przełamie się i uwierzy, że taki podrywacz jak Cash, mógłby dać jej szczęście?

Eve Jagger – mistrzyni wartościowych powieści erotycznych

Sexy Bastard. Cash to powieść erotyczna, w której nie brakuje ognia. Niemniej oprócz wątków seksualnych znajdziemy w niej też tematy obyczajowe, które odgrywają istotną rolę we współczesnym świecie. Eve Jagger stworzyła naprawdę intrygującą historię, od której nie sposób oderwać się, pomimo zmęczenia. Sexy Bastard. Cash to powieść, którą po prostu trzeba przeczytać od początku do końca. To lekka lektura, która z pewnością przypadnie do gustu kobietom preferującym literaturę o zabarwieniu erotycznym.

Dodaj komentarz