Dzieje się Konkursy Najnowsze konkursy!

Wygraj powieść kryminalną Morderstwo Kopciuszka!

wygraj-powiesc-kryminalna-morderstwo-kopciuszka

Przez pogrążony w ciemności Laurel Canyon Park biegnie przerażona dziewczyna. W panicznej ucieczce przed mordercą gubi pantofelek…

Dwadzieścia lat po tragicznej śmierci Susan Dempsey, pięknej i utalentowanej studentki UCLA, Laurie Moran ze swoją ekipą bierze na warsztat przypadek jej morderstwa w kolejnym odcinku programu W cieniu podejrzenia. Do udziału zaprasza osoby, które mogą przyczynić się do wyjaśnienia zagadki. Ktoś jednak za wszelką cenę próbuje nie dopuścić do realizacji programu…

Wygraj powieść kryminalną Morderstwo Kopciuszka!

Jeśli chcesz dowiedzieć się, kto zamordował Susan Dempsey, już dziś weź udział w naszym konkursie! Dzięki uprzejmości wydawnictwa Prószyński i S-ka mamy do rozdania 6 egzemplarzy powieści “Morderstwo Kopciuszka”. Aby zdobyć jeden z nich wystarczy w sposób kreatywny dokończyć poniższe zdanie.

“Susan Dempsey padła ofiarą…”

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 28.07.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać za pomocą formularza kontaktowego.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 28.07.2015 r. do godziny 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 6 powieści Mary Higgins Clark i Alafair Burke jest wydawnictwo Prószyński i S-ka.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu dwóch tygodni od jego zakończenia.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) W zgłoszeniu konkursowym dopuszczalne jest wprowadzenie dodatkowego zdania lub zdań w celu wyjaśnienia swojej koncepcji.
6) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
7) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
8) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
9) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Redakcja

Komentarze (24)

elle@elle

9 lat temu

moze sie okazac ,ze z powodu sezonu urlopowego wyniki beda na sam koniec ale zgodnie z regulaminem do dowch tygodni,trzeba zatem cierpliwie czekac :)))

elle@elle

9 lat temu

Emily kochanie,spieszsie powoli, z nieoficjalnego zrodla wiem ze wyniki maja byc koncem tygodnia :)))ja tez na nie czekam :)))

Danusiate

9 lat temu

Książka zapowiada się interesująco, ale jakoś żaden pomysł nie chciał mi wpaść do głowy…

Emilly27k

9 lat temu

Ciekawe do kogo to słoneczko tym razem się uśmiechnie. Masz takie sytuacje,że dajesz z siebie wszystko, a okazuje się czas poświęcony temu został zmarnowany i szybko się zniechęcamy. Przyznam,że boję wyników konkursu ,że praca się może nie spodobać.

elle@elle

9 lat temu

a z tym to do konca nie wiadomo ,zauwazylam ze czest wygrywaja prace w fabule spojne z moim tokiem myslenia,czyli wiecej osob niz ja mysli podobnie ,trzeba po prostu miec szczescie :)))

Emilly27k

9 lat temu

Fajnie by było, ponieważ w swoją pracę włożyłam troszkę pracy i pomysłowości. Cieszę się ponieważ dzięki temu,ze zapoznałam się z losami kolejnej książki na bazie kryminalności.

elle@elle

9 lat temu

troche szczescia nam kochana potrzeba zeby nas wyrozniono w tym konkursie ,a nagroda wydaje sie byc fajna :)))

Emilly27k

9 lat temu

Mila by była niespodzianka, ale musimy kochana szczęściu pomóc. Różne są rozwiązania , ale to właściwe na nie się długo czeka.:)))

elle@elle

9 lat temu

ja mysle kochana ze jak jest az szesc nagrod mamy wieksze szanse ,nigdy nie rezygnuje z brania udzialu zeby sobie tej szansy nie odebrac i Tobie zycze szczescia :)))

Emilly27k

9 lat temu

Racja kochana Elle ,że podobne były p[race w sposobie myślenia, ale tak naprawdę jest trudno rozszyfrować na co jest zwracana szczególna uwaga podczas oceny pracy.
Dobrze,że jeszcze czasu pozostało do napisania pracy to mnie cieszy. :)))

Mindi

9 lat temu

Po przeczytaniu recenzji przeszyłmnie dreszcz, niezbyt często czytam kryminały ale ten wydaje mi się ciekawy, może spróbuję swoich sił i szczęścia 🙂

elle@elle

9 lat temu

Moze byc kilka dobrych, ładnych ciekawych rozwiazan,ja kilka razy nie wygralam a prace wygrane byly podobne w sposobie myslenia do moich ,wiec i tak bywa :)))

Emilly27k

9 lat temu

Miło jest zawsze kiedy się widzi większą ilość do wygrania, ale rozwiązań do głównego rozwiązania jest wiele. Pytanie pozostaje tylko jedno: które to jest właściwe?

drobina

9 lat temu

Ciekawa książka do wygrania:-) Pożyjemy, zobaczymy do kogo trafią nagrody;-) Powodzenia Menóweczki:-)

Emilly27k

9 lat temu

Biorę udział w konkursie , a może sprawię sobie nim prezent
imieninowy. 🙂 Cieszę się,że jest się,że więcej czasu na odpowiedź. :)))

Zostaw komentarz