peelingujaca-maska-na-dlonie
Ręce stanowią naszą wizytówkę, toteż warto dołożyć wszelkich starań, aby znajdowały się w dobrej kondycji. W walce o ich nienaganny wygląd pomocne mogą okazać się maski na dłonie opracowane przez firmę L`biotica.

Firma L`biotica specjalnie dla użytkowniczek serwisu Dojrzalakobieta.pl ufundowała 3 zestawy masek na dłonie. W skład każdego pakietu wchodzą 2 egzemplarze maski peelingującej.

  • L’biotica maska peelingująca w postaci nasączonych rękawiczek to profesjonalny zabieg do samodzielnego wykonania w domu. I jedyny taki produkt na polskim rynku! Bogactwo w naturalne składniki takie jak aloes, ekstrakt z kwiatów róży oraz papai sprawiają, że maska działa jak naturalny peeling. Kwas hialuronowy oraz alantoina dodatkowo pielęgnują i nawilżają skórę dłoni. Efekt? Maseczka już po 20-30 minutach delikatnie usuwa martwy naskórek, przywraca skórze rąk jednolity koloryt i zdrowy wygląd. Świetnie przygotowuje do zabiegów regenerujących i manicure, pomaga usunąć skórki wokół paznokci. Dzięki nowoczesnej technologii, substancje aktywne zawarte w masce są doskonale wykorzystane przez skórę. Maska w postaci rękawiczek spełnia rolę filtra, który w połączeniu z ciepłotą ciała stopniowo uwalnia aktywne składniki i pomaga wnikać im w głębokie warstwy skóry. Już po pierwszym użyciu skóra dłoni jest widocznie odświeżona, gładka i jednolita.

Wygraj zestaw masek na dłonie L`biotica!

Aby zdobyć 1 z 3 zestawów masek na dłonie, należy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jaki jest twój ulubiony kosmetyk L`biotica? Odpowiedź pokrótce uzasadnij.

Zachęcamy również do polubienia fanpage`a L`biotica i Menopauza.

Spośród nadesłanych wypowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 21 października br. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać za pomocą formularza kontaktowego.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 21.10.2015 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 3 zestawów masek do dłoni L`biotica (2 x peelingująca maska na dłonie L`biotica) jest firma L`biotica.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki ogłoszone na portalu Menopauza.pl
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.