Infekcje miejsc intymnych Intymnie Problemy intymne kobiet

Weź udział w testowaniu globulek HydroVag®!

wez-udzial-w-testowaniu-globulek-hydrovag

W życiu kobiety czasem zdarzają się momenty, kiedy odczuwa ona dyskomfort podczas zbliżenia lub boryka się z dolegliwościami takimi jak świąd czy pieczenie okolic intymnych. Z pomocą przychodzą nam globulki dopochwowe, które łączą w sobie działanie nawilżające i regeneracyjne.

Wygodne w zastosowaniu globulki dopochwowe HydroVag®:

 • nawilżają śluzówkę ściany pochwy
 • wspomagają procesy regeneracyjne
 • pomagają utrzymać fizjologiczne pH
 • chronią pochwę przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych
 • poprawiają jakość życia seksualnego.

Regularne stosowanie globulek dopochwowych HydroVag® przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania nabłonka pochwy. W związku z tym, iż ich wielkość i kształt zaprojektowano w oparciu o budowę anatomiczną kobiet, korzystanie z globulek jest wygodne i komfortowe.

Globulki dopochwowe HydroVag® można stosować zarówno profilaktycznie, jak i wspomagająco w leczeniu infekcji i stanów zapalnych.

Korzystając z globulek HydroVag®, stwarzamy środowisko sprzyjające przywracaniu właściwego stanu nabłonka pochwy. Globulki dopochwowe swoje działanie zawdzięczają składnikom takim jak:

 • hialuronian sodu, który nawilża śluzówkę pochwy i wspomaga procesy gojenia i odbudowy tkanek
 • kwas mlekowy pomaga utrzymać fizjologiczne pH pochwy i tym samym ogranicza ryzyko infekcji
 • glikogen zarówno pełni rolę bariery, jak i stanowi składnik odżywczy dla bakterii kwasu mlekowego, które tworzą naturalną mikroflorę pochwy zapobiegającą infekcjom i pomagającą utrzymać prawidłowe pH.

Przekonaj się, jak działa HydroVag®!

Chcesz zapobiec infekcjom pochwy i w pełni cieszyć się z życia seksualnego? Weź udział w testach konsumenckich globulek HydroVag®! Spośród osób, które zgłoszą chęć uczestnictwa w akcji, zostanie wyłonionych 30 uczestniczek testów. Każda z nich otrzyma globulki HydroVag® w ilości pozwalającej na zapoznanie się z działaniem produktu. Osoby zainteresowane testami konsumenckimi prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej.

Informacje nt. testów konsumenckich globulek dopochwowych HydroVag®

 • Na zgłoszenia (przesłanie wypełnionej ankiety rekrutacyjnej) czekamy od 09.03.2015 r. do 09.04.2015 r.
 • Spośród czytelniczek, które prześlą wypełnioną ankietę rekrutacyjną, zostanie wybranych 30 uczestniczek testów.
 • Osoby, które zostaną zakwalifikowane do testów konsumenckich, otrzymają powiadomienie drogą mailową.
 • W ciągu tygodnia od otrzymania powiadomienia drogą mailową na adres uczestniczki akcji zostaną dostarczone globulki HydroVag®. Po odebraniu przesyłki należy przesłać maila potwierdzającego na adres redakcja@menopauza.pl
 • Każda z uczestniczek akcji zobowiązuje się do stosowania globulek dopochwowych przez okres zalecany przez producenta na opakowaniu.
 • Po zakończeniu testowania globulek dopochwowych HydroVag® każda z uczestniczek zostanie poproszona o wypełnienie ankiety końcowej, oceniającej działanie produktu, która zostanie dostarczona na maila. Za datę rozpoczęcia testowania uznajemy datę przysłania maila potwierdzającego. Wypełnioną ankietę końcową należy odesłać na adres mailowy redakcja@menopauza.pl do 10 dni od zakończenia testowania.
 • W testach konsumenckich globulek HydroVag® mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie lub osoby niepełnoletnie, które mają zgodę rodziców lub opiekunów prawnych na wzięcie udziału w testach.
 • Przesyłając dane osobowe i adresowe wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie w celach niezbędnych do realizacji testów konsumenckich globulek dopochwowych HydroVag® (wybór uczestniczek, przesłanie produktu i ankiety końcowej).

Redakcja, artykuł sponsorowany

Komentarze (27)

krystyna215

8 lat temu

Siedmiodniowa kuracja globulkami HydroVag zakończona i z czystym sumieniem stwierdzam, że bardzo mi one pomogły, ponieważ skończył się u mnie doskwierający od bardzo dawna problem z suchością pochwy. Aby podtrzymać uzyskany efekt zakupiłam już drugie opakowanie. Ankieta została już przeze mnie wypełniona i zaraz ją wysyłam do Państwa. Bardzo dziękuję za możliwość wzięcia udziału w testach. Pozdrawiam 🙂

Aneczka2015

8 lat temu

Globulki HydroVag to bardzo dobre globulki! Przez długi czas miałam problem z suchością pochwy,
stosowałam różne rzeczy żeby sobie pomoc, jednak dopiero po kuracji globulkami HydroVag problem suchości minął,
teraz czuje się dobrze nawilżona. Podczas kuracji globulkami nie współżyłam, po 7dniach stosowania rozpoczęliśmy współżycie, okazało się, że z nawilżeniem nie ma już żadnego problemu, nawilżenie jest super!! Chyba jeszcze nigdy nie było tak dobre .:-d Dzięki globulkom oprócz suchości ustąpiły jeszcze takie objawy jak:
podrażnienie i swędzenie a także nieprawidłowe upławy.
Myślę, że za jakiś czas, powtórzę kurację, dla utrzymania efektu, a przy okazji ochrony przeciw infekcjami.
Globulki HydroVag mają u mnie wielki plus za: skuteczność, świetną cenę, super skład, małą globulkę, szybkość działania. 🙂
Polecam wszystkim znajomym, które maja podobne problemy.

luna341

8 lat temu

Globulki są łatwe w użyciu.Aplikacja nie stanowi problemu.Małe, o odpowiednio wyprofilowanym kształcie ,aplikują się lepiej od tamponów.Wyraźne nawilżeniu czuć już przy pierwszym zastosowaniu .Po tygodniu ustąpiły takie objawy jak suchość pochwy. Nie wystąpiły u mnie żadne podrażnienia . Na pewno będę kontynuować kurację globulkami Hydro Vag

krystyna215

8 lat temu

Testowanie globulek HydroVag w pełni – jestem w połowie opakowania i przyznaję, iż globulki są łatwe w aplikacji, a ich kształt i wielkość jest odpowiednia :-). Moje odczucia są pozytywne.

Aneczka2015

8 lat temu

Pierwsze zastosowanie globulek HydroVag już za mną 🙂 Pierwsza aplikacja odbyła się bez problemów- globulki są odpowiedniej wielkości i kształtu. A co do działania- trzeba poczekać na pozostałe 6 globulek 🙂

karaffka

9 lat temu

panienko, trzymam za Ciebie kciuki, ja kurację HydroVagiem mam już za sobą. Zakończyłam ją niedawno, więc dam szansę innym;)

panienka

9 lat temu

Ostatnio nie mam szczęścia do konkursów i testów konsumenckich, może tym razem los się do mnie uśmiechnie;)

alkilia60

9 lat temu

Chętnie przetestuję HydroVag i podzielę się swoją opinią:) Zgłoszenie wysłane, teraz pozostaje liczyć na szczęście;)

alkilia60

9 lat temu

Chętnie przetestuję HydroVag i podzielę się swoją opinią:) Zgłoszenie wysłane, teraz pozostaje liczyć na szczęście;)

kosmitka

9 lat temu

Słyszałam, że globulki mogą pomóc w powrocie do pełni sił po zabiegu. Wypełniłam ankietę i teraz czekam, co przyniesie mi los:)

Marcyśka

9 lat temu

elle@elle, na pewno nie wcześniej niż 10.04;) Trzeba uzbroić się w cierpliwość i cieszyć piękną pogodą:)

kaczuszka

9 lat temu

Moja mama używała globulek HydroVag i jest zadowolona z ich działania. Wprawdzie nie mam problemów intymnych, ale zgłosiłam się do testów, ponieważ chciałabym poddać się kuracji profilaktycznej.

Mindi

9 lat temu

Miałam okazję wypróbować globulki po kuracji antybiotykowej. Są naprawdę skuteczne. Teraz nic mi nie dolega, więc nie wysyłam zgłoszenia, niech ten lek poznają osoby, które nie miały okazji się z nim spotkać 🙂

Goplana

9 lat temu

Zgadzam się z elle@elle, wspomniane globulki wyglądają na produkt, który można stosować profilaktycznie, aby nie dosięgały nas infekcje;)

drobino, zawsze można ustawić przypomnienia w telefonie;) Sama tak robię z tabletkami antykoncepcyjnymi. Bez przypomnień to przyjmowałabym je raz na tydzień
:-d

elle@elle

9 lat temu

Jest bardzo duzy wybor globulek bez recepty ktore sie bierze dla zdrowia,profilaktycznie i ja mysle ze Hydrovag do nich naleza, .Te leczace nasze intymne problemy globulki zleca lekarz na recepte ,nie ma sie wiec czego obawiac :)))

stazyz

9 lat temu

Ja również:-)Na szczęście nie mam problemów intymnych. Tak więc dziewczyny do dzieła, szanse są coraz większeB)

pati25

9 lat temu

Na szczęście niepotrzebne mi te globulki HydroVag®! Nie mam prblemów intymnych.Udziału w tym testowaniu nie wezmę

drobina

9 lat temu

Babeczki – do dzieła:-X Niestety, muszę sobie odpuścić to testowanie.
Testowanie wymaga pewnej dyscypliny, a ja ostanio jestem z nią na bakier:-X

Zostaw komentarz