profilaktyka intymna

Zmagasz się z problemami natury intymnej? Jeśli tak to sięgnij po niezwykły środek – Perły Księżniczki. Jak działa wspomniany preparat i w czym kryje się sekret jego skuteczności?

Perły Księżniczki – co to takiego?

Perły Księżniczki to preparat w formie globulek intymnych, stworzony z myślą o potrzebach wszystkich kobiet. Jego receptura wywodzi się z pałacu cesarskiego i do niedawna była ona owiana tajemnicą. Dopiero praca grupy specjalistów firmy Fohow umożliwiła odtworzenie tego wyjątkowego środka. Czym zatem są Perły Księżniczki? Opisywany produkt to błyskawiczna kuracja wspierająca zalecana w przypadku wystąpienia:

  • nieprzyjemnego zapachu z okolic intymnych
  • nadżerki szyjki macicy
  • stanów zapalnych pochwy
  • mięśniaków macicy
  • zapalenia przydatków
  • wypadania macicy
  • dolegliwości powstałych na skutek infekcji grzybicznych/bakteryjnych zapaleń pochwy
  • nieregularności w cyklu miesięcznym

Należy dodać, iż Perły Księżniczki z powodzeniem mogą być stosowane w charakterze środka profilaktycznego. Pomagają one w utrzymaniu zdrowia oraz czystości narządów intymnych i zapewniają kompleksową ochronę. Środek przyczynia się do złuszczenia martwego, chorobowego naskórka jednocześnie wykazując właściwości antybakteryjne i septyczne. Dodatkowo sprzyja odbudowie prawidłowego środowiska kwasowego pochwy i stymuluje płodność. Ale to nie koniec. Preparat zapewnia również działanie kosmetyczne polegające na obkurczeniu śluzówki i poprawie doznań seksualnych.

Skład

Globulki intymne Perły Księżniczki zawdzięczają swoją wyjątkową skuteczność i wielopłaszczyznowe działanie komponentom Tradycyjnej Medycy Chińskiej. W składzie środka znajdziemy między innymi:

Smocze drzewo – to bardzo rzadka roślina, która w medycynie chińskiej pełni rolę swego rodzaju panaceum. Wykorzystywana jest ona głównie do przemywania ran, tamowania krwotoków, terapii owrzodzeń (wewnętrznie oraz zewnętrznie), a także jako preparat wspomagający proces bliźnienia. Naturalnie smocze drzewo ma swoje zastosowanie także w ginekologii. Zmniejsza ono krwawienie po porodzie i sprzyja uregulowaniu cyklu miesiączkowego.

Rabarbar lekarski – inaczej rzewień lekarski. To roślina znajdująca swoje zastosowanie zarówno w ziołolecznictwie chińskim, jak i europejskim. Zawiera ona antraglikozydy czyli związki pobudzające produkcję soków żołądkowych, śliny oraz żółci. Rzewień lekarski stymuluje procesy trawienne, zapobiega zaparciom oraz wzdęciom. Co ciekawe, działanie jest uzależnione od zastosowanej dawki. Roślina może bowiem zarówno przeciwdziałać biegunkom (mała dawka), jak i powodować efekt przeczyszczający (duża dawka).

Pigwowiec chiński – jego owoce są bogate w liczne kwasy (winowy, chinowy, fumarowy), jak również pektyny, witaminę C, witaminy z gruby B, garbniki, flawonoidy i sole mineralne. Roślinę stosuje się w dwóch formach: jako macerat czyli rodzaj oleju roślinnego oraz jako napar powstały z owoców i nasion. Macerat polecany jest w przypadku kłopotów z cerą i chorób odbytu (w formie lewatywy). Z kolei napar używany jest do leczenia zakażeń pochwy oraz stanów zapalnych warg sromowych.

Kora i liście akcji katechu – zawierają duże ilości taniny dzięki czemu mogą być używane zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. Wśród wskazań do stosowania wymienia się między innymi ciężkie biegunki, katar (zwłaszcza jeśli utrzymuje się on przez dłuższy czas), jak i zakażenia pochwy różnego pochodzenia.

Naturalnie na tym nie kończy się lista składników obecnych w Perłach Księżniczki. Wśród innych, użytych komponentów wymienić należy palony ałun, soforę chińską, borneol, girchę japońską, boraks i inne, rzadkie produkty roślinne stosowane w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej.

Tekst partnera