Seks

Pulsujące pożądanie, czyli podstawa seksualnego dopasowania

pociąg fizyczny

Zdarzyło ci się trafić na mężczyznę, przy którym odczuwasz przyjemne, pulsujące pożądanie i nie tylko jest dla ciebie ważny, ale też mocno go pragniesz? Takie magnetyczne przyciąganie.  Jeśli trafiłaś na mężczyznę, który rozpala ci do czerwoności i który odgrywa główną rolę w twoich erotycznych fantazjach, to jesteś prawdziwą szczęściarą. Silne, pulsujące pożądanie to wbrew pozorom nieczęste zjawisko. Tymczasem to ono stanowi podstawę seksualnego dopasowania.

Bez pulsującego pożądania nie ma mowy o szczęśliwym związku

Tak naprawdę szczęśliwy związek można stworzyć tylko z osobą, która nam odpowiada z charakteru i która budzi w nas pulsujące pożądanie. Seks bez tego elementu nie jest zbyt ekscytujący.  Wręcz wieje od niego nudą. Natomiast, gdy występuje pulsujące pożądanie, erotyczne igraszki wznoszą się na wyższy poziom i nie chodzi tu o wybitną technikę, lecz pełnię doznań.

Gdy pragniesz mężczyzny teraz i tu

Pamiętasz to uczucie, które czujesz za każdym razem, kiedy on jest obok? Tę emocjonalno-fizyczną fascynację, która sprawia, że nie możesz przestać myśleć o tym, jak dobrze byłoby z nim uprawiać seks i to jeszcze tego wieczora?  Czy znasz to uczucie, gdy patrzysz na niego i myślisz o tym, jaki jest seksowny i jak szalenie cię pociąga?

Gdy trafisz na właściwego faceta, to pulsujące pożądanie stanie się faktem. Będziesz miała ochotę go dotykać i być przez niego dotykaną. Namiętnie się z nim całować, przytulać do niego i uprawiać namiętny seks.

Bez fizycznej fascynacji nie zaznasz szczęścia z mężczyzną

Pulsujące pożądanie to ważna sprawa. W wielu relacjach damsko-męskich zwyczajnie go brakuje, przez co są one mało satysfakcjonujące.  Gdy kobieta nie pożąda mężczyzny, nie myśli o nim w kontekście seksualnym, to ten związek szybko się skończy lub wkradnie się do niego zdrada.

Warto docenić pulsujące pożądanie zwłaszcza, gdy idzie w parze z osobą, która odpowiada nam pod względem charakteru i wzbudza w nas gorące uczucia. To właśnie takiego mężczyzny powinnyśmy szukać na swojego partnera i nie wiązać się z pierwszym, lepszym, który nie spełnia naszych oczekiwań.

Nie wiąż się z byle kim

Pomyśl, wykażesz się odrobiną cierpliwości, a zyskasz szczęście. Faceta, przy którym czujesz się bezpiecznie, z którym lubisz spędzać czas i jednocześnie mocno go pragniesz. Umiesz się nim zachwycić, gdy ubierze coś, w czym wygląda bosko. Potrafisz się podniecić, gdy zobaczysz jego czarne włoski wychodzące spod koszulki. Nie będziesz mogła wyjść z zachwytu, że wygląda tak męsko. I będziesz się zastanawiała, ile zajmie ci ściąganie jego koszuli, gdy zrobi się naprawdę gorąco. Będziesz też marzyła o tym, aby znaleźć się w jego silnych ramionach i uprawiać seks w ciekawych miejscach, chociażby na stojąco, będąc opartą o ścianę. Dobra relacja to taka, która splata silne emocje, poczucie bezpieczeństwa, czułość z silnym, pulsującym pożądaniem. Nie rezygnuj z fizycznego przyciągania w myśl zasady, że ono nie jest w życiu aż tak ważne. Wiele kobiet popełnia ten błąd, a później narzeka na brak spełnienia.

Celuj w mężczyzn, którzy cię fascynują swoją osobowością, ale też wzbudzają silne pożądanie. Sam dobry charakter to za słaby fundament na związek. Ważna jest także pasja i namiętność, czyli dwa czynniki nadające życiu smak i kształt.  Gdy nie możesz się doczekać, kiedy mężczyzna cię dotknie i zacznie całować, to gdy przechodzi do rzeczy, jesteś rozpalona i czerpiesz ogromną przyjemność z każdego etapu stosunku.  A o to przecież chodzi. On nie musi się dopraszać o seks, ty także nie, gdy łączy was wzajemne, pulsujące pożądanie.

Dodaj komentarz