Miłość i związki

Kiedy kobiety zaczynają mężczyźnie okazywać uczucie?

kiedy kobieta okazuje uczucie

Mężczyźni często narzekają na współczesne kobiety, że te są chłodne jak sopel lodu. Tymczasem ten lód można skutecznie stopić i zachęcić panie do okazywania emocji. Wystarczy stworzyć ku temu odpowiednie warunki. Kiedy kobiety zaczynają mężczyźnie okazywać uczucie?

Kiedy czuje się bezpiecznie

Kobieta musi czuć się przy tobie bezpiecznie. Zadbaj, aby niczym się nie martwiła. Bo jeśli ona ma wątpliwości, czy w ogóle wolno jej się do ciebie przytulić i pocałować, bo nie wiadomo, czy sobie tego życzysz, czy masz kogoś etc. , to tego nie uzyskasz. Im kobieta czuje się przy tobie pewniej i bezpieczniej, tym chętniej okazuje uczucia. Uwierz, ona też chętnie się do ciebie przytuli, pocałuje cię, czy weźmie za rękę.  Będzie traktowała cię jak prawdziwego mężczyznę, tylko musisz jej pokazać, że się na to zgadzasz.

Kiedy on jest dla niej ciepły

Kiedy mężczyzna jest dla kobiety ciepły, mocno ją przytuli na powitanie, uśmiechnie się, będzie dla niej miły, pogłaszcze ją po ramieniu etc., ona poczuje tę pozytywną energię i sama zacznie  wychodzić z inicjatywą. Spróbuj, a przekonasz się, że bycie miłym popłaca.

Gdy się z nią nie drażni

Kobiety nie lubią być prowokowane przez mężczyzn. A faceci niestety coraz częściej lubią testować płeć piękną na różne okoliczności. Spodziewają się konkretnych wyników swoich eksperymentów, tymczasem kobiety często czują się zdezorientowane męskim zachowaniem. Nie wiedzą, czy on je olewa, ma kogoś na boku etc.

Podczas seksu

Jeśli jesteś dla niej czuły podczas seksu, możesz być pewny, że ona chętnie okaże ci uczucia.  Seks to najlepszy wyzwalacz kobiecych emocji, bo wtedy można poczuć ciepło płynące od faceta, jego szczerość i zainteresowanie nami jako kobietą.

Gdy dopuszcza ją do swojego życia

Kobieta zaczyna okazywać facetowi uczucia, gdy otrzymuje od niego zielonego światło. Gdy mężczyzna dopuszcza kobietę do swojego życia, to ona zaczyna pozwalać sobie na więcej. Zaczyna sama go dotykać, zwracać się do niego z czułością. Dlatego warto dać kobiecie szansę.

Dodaj komentarz