taniec-nie-zna-wieku

Dobre towarzystwo, humor, relaks, piękna sylwetka, gracja i harmonia ruchów i dodatkowo ulga dla kręgosłupa… Czy to wszystko jest możliwe? Jak najbardziej. Wszystkim naszym czytelniczkom polecamy zajęcia taneczne specjalnie przygotowane dla kobiet dojrzałych.

W ramach programu Fundacji Tradycji i Transformacji Sztuki Małgorzaty Matuszewskiej od początku listopada bieżącego roku w warszawskim Studio Tańca NTF rusza kurs “Bądź i tańcz! 45+”.

O Małgorzacie Matuszewskiej
Choreograf i tancerka, przez wielu specjalistów uważana za najlepszą tancerkę flamenco w Polsce. Założycielka Studia Tańca NTF, w którym dzięki pracy w kameralnej, ciepłej i swobodnej atmosferze można łatwo opanować podstawy ruchu, a następnie rozwijać techniki: flamenco, tańca brzucha, tribal fusion i ATS, bollywood, kathak, tańca japońskiego buyo i zumba.

“Bądź i tańcz! 45+”

Zajęcia przeznaczone są dla kobiet dojrzałych, poszukujących w tańcu możliwości wyrażenia siebie. Świetnie relaksują i dodają zastrzyku energii po wyczerpującym dniu w pracy. Taniec bowiem to najprzyjemniejszy sposób na twórcze i owocne spędzenie wolnego czasu.

Co oferuje kurs uczestniczkom zajęć? Otóż doskonale wpływa na koordynację ruchów, poczucie rytmu, pomaga osiągnąć wyprostowaną sylwetkę oraz pełne gracji ruchy. Wzrost poziomu endorfin, a więc dobry nastrój, spalanie z przyjemnością ogromnej ilości kalorii, techniki rozciągające i kształtujące rzeźbę ciała w naturalny sposób przywrócą nam ładną sylwetkę i uśmiech.

Dzięki różnorodności technik i dynamice tańca, zajęcia “Bądź i tańcz! 45+“pozwalają uwolnić się od wszelkich napięć emocjonalnych. Jest to także niezwykła podróżą przez kraje i tradycje taneczne oraz muzyczne Orientu, Afryki i południa Europy…

Grupy ruszają od listopada 2010 r.:

  • w poniedziałki od 10.15 Po prostu bądź i tańcz – Taniec antystresowy Natalii Krzemińskiej
  • w piątki od 17.45 Tarantos po min. 1 roku nauki Flamenco
  • w soboty od 10.15 – Flameco Joanny Głażewskiej (na zdjęciu po lewej)
  • w soboty Od 14.45- nauka Bollywood Kaliny Duwadzińskiej,
  • w soboty od 17.45 Tribal ATS Barbary Ilczuk.

Zapraszamy na zajęcia taneczne do Studia Tańca NTF. Informacja dla aktualnych i przyszłych pasjonatek tańca : w studio mieści się także należący do szkoły sklep ze strojami, biżuterią i akcesoriami do tańca.

Studio Tańca NTF
ul. Krakowskie Przedmieście 13 lok.27/35 (Hotel Europejski) Warszawa
tel.603-648-108
mail: studio@ntf.pl

Informacje na temat zapisów na kurs znajdziecie na stronie : www.ntf.pl
Szczegółowe informacje i plan zajęć znajdziesz tu

Anna J