Kultura Styl życia

Szakal – L.J. Shen

Szakal L J Shen

Tytułowy Szakal z powieści L.J. Shen to mężczyzna, który żyje z tego, że podrywa żony bogaczy, aby wyciągnąć z nich pieniądze. Nic dziwnego, że nie cieszy się dobrą opinią. W końcu to klasyczny kłamca i złodziej. Aby spełnić swoje zawodowe marzenie, będzie musiał zaprzyjaźnić się z Jesse Carter, a nie jest to zadanie łatwe.

Nietypowy układ biznesowy

Szakal marzy o parku surfingowym, ten jednak sporo kosztuje. Mężczyzna otrzyma 6 milionów dolarów od potentata naftowego, jeśli zaprzyjaźni się z Jesse Carter. Szakal nie może jednak jej uwodzić ani wdawać się w romans.  Kobieta ma za sobą trudne doświadczenia. Od czasu pewnych wydarzeń przebywa głównie w domu, gdzie czyta książki. Przyjaźni się tylko ze swoim psem i starszą sąsiadką.  Kobieta nie darzy ludzi zaufaniem, boi się ich i dlatego woli trzymać się na uboczu. Czy Szakal obudzi w niej dawną, przebojową dziewczynę? Czy dotrzyma danego słowa i wywiąże się z warunków nietypowej umowy?

Zabawna i lekka książka

Szakal to niewątpliwie najlepsza powieść L.J. Shen z serii Święci grzesznicy. Główny bohater, choć jest zawodowym podrywaczem, od razu budzi sympatię czytelników. Nie można mu odmówić uroku osobistego i bycia czarującym mężczyzną.  Dialogi między głównymi bohaterami zostały poprowadzone w ten sposób, iż nierzadko stają się źródłem niekontrolowanych wybuchów śmiechu. Szakal to pozycja idealna na letnie popołudnia, gdy szukamy głównie rozrywki.

Komentarze (2)

Zostaw komentarz