Moda

Wadliwe ubrania – jak sobie z nimi poradzić?

Wadliwe ubrania

Obecnie trwają letnie wyprzedaże, wiele ubrań można kupić w bardzo okazyjnych cenach. Chętnie z tego korzystamy. Jednak czasem trafiamy na ubranie, które wygląda bosko, jest z dobrego materiału, w atrakcyjnej cenie, ale ma jakąś wadę. Wadliwe ubrania zdarzają się coraz częściej. Jak sobie z nimi poradzić?

Za długie ramiączka

Sukienka wydaje się być idealna do czasu, aż jej nie założysz. To samo top, wygląda rewelacyjnie, ale ma za długie ramiączka. Żadna z nas nie chce świecić stanikiem na ulicy, dlatego zbyt długie ramiączka stanowią naszą zmorę. Na szczęście można je związać lub podszyć, skracając tym samym ich długość i dostosowując ją do swoich wymiarów ciała.

Otwierający się dekolt

Ta sukienka jest boska, ale wystarczy chwila, a ty prezentujesz wszystkim zgromadzonym swój biustonosz. Nie znosimy, gdy dekolt płata nam figla i niespodziewanie się otwiera. Na szczęście nie musisz rezygnować z sukienki, która tak ci się podoba. Wystarczy, że złapiesz dekolt, podszywając go od spodu. Możesz też w dekolt wszyć elastyczną koronkę, która wygląda seksownie, a zapobiega prezentowaniu bielizny w pełnej krasie.

Za długa sukienka lub spodnie

Wszystko byłoby dobrze, gdyby ta sukienka nie była taka długa. Na szczęście zawsze można ją podszyć, tym samym skracając.  Jeśli różnica jest zbyt duża, nie obejdzie się bez pomocy krawcowej, która obetnie, co trzeba i podszyje.

Zbyt workowaty krój

Sukienka jest zbyt workowata, ale bardzo ci się podoba? Załóż do niej pasek i sprawdź, czy w ten sposób możesz ograć temat. Czasem wystarczy spiąć się szerszym paskiem, by uzyskać seksowną talię. Wówczas możesz kupić sukienkę, która ci się podoba. Gorzej, gdy pasek nic nie pomaga. Wówczas przyjdzie ci zapolować na inną kreację podczas trwających wyprzedaży.

Dodaj komentarz