Seks

Seks w samochodzie

Seks w samochodzie

Zdjęcie autorstwa The Lazy Artist Gallery z Pexels

Seks w samochodzie stanowi marzenie wielu par. Najczęściej fantazjujemy o erotycznych igraszkach w pick-upie. To niewątpliwie zasługa powieści erotycznych oraz faktu, iż tego typu samochód jest wygodny. Co warto wiedzieć o seksie w samochodzie, zanim przejdziemy od marzeń do działania?

Spis treści:

  1. Seks w nietypowym miejscu
  2. Gdzie uprawiać seks w samochodzie?
  3. Szybki numerek bez gry wstępnej
  4. Seks na masce samochodu – fantazja erotyczna wielu z nas
  5. Erotyczna atmosfera
  6. Seks w aucie – pamiętaj o uchyleniu okna
  7. Jak uprawiać seks w samochodzie?

Seks w nietypowym miejscu

Seks w samochodzie stanowi raczej domenę ludzi młodych. Osoby, które mieszkają z rodzicami, często nie mają gdzie spędzić czasu, oddając się erotycznym igraszkom. Samochód, którym jeżdżą na uczelnię czy do pracy, idealnie nadaje się do tego celu. Poza tym gdy jesteśmy młodzi, hormony w nas buzują i łatwiej o podniecenie, które pozwala na szybki numerek w aucie.  Na seks w samochodzie decydują się też niektóre pary z długim stażem, które pragną w ten sposób urozmaicić swoje życie erotyczne. W ten sposób wprowadzają odrobinę świeżości oraz pikanterii. Ponadto mogą odbyć podróż sentymentalną do czasów,  kiedy ich związek dopiero się zaczynał.

Gdzie uprawiać seks w samochodzie?

Choć seks w samochodzie niesie ze sobą przyjemny dreszczyk emocji, robimy w końcu coś niegrzecznego, to warto zachować zdrowy rozsądek, aby za swoją zmysłową przyjemność nie płacić mandatu. W związku z tym warto odjechać autem w zaciszne miejsce, np. boczną ścieżkę prowadzącą do lasu. Ważne, aby ta była rzadko uczęszczana  i nikt nie zepsuł nam erotycznych igraszek. Ponadto powinna umożliwiać łatwy wyjazd, gdyby na horyzoncie pojawił się ktoś nieproszony.

seks w aucie
Zdjęcie autorstwa Albin Berlin z Pexels

Szybki numerek bez gry wstępnej

Seks w aucie może jawić się jako spełnienie marzeń wielu z nas, trzeba jednak pamiętać, że to w praktyce szybki numerek bez gry wstępnej. O ile mężczyznom zazwyczaj to nie przeszka, o tyle panie mogą mieć problem z osiągnięciem dostatecznego poziomu podniecenia, a co za tym idzie również lubrykacji. Niestety, brak wydzieliny pochwowej może prowadzić do nieprzyjemnych otarć, a ból podczas stosunku zniechęcić nas do dalszych erotycznych eksperymentów. Jeśli planujecie seks w aucie, zabierzcie ze sobą lubrykant. Ten oferują nie tylko sex shopy, ale też apteki i supermarkety. W tych ostatnich można nawet skasować produkt przy kasie samoobsługowej i tym samym uniknąć uczucia skrępowania.

Seks na masce samochodu – fantazja erotyczna wielu z nas

Wielu osobom marzy się seks na masce samochodu. Takie erotyczne igraszki często są opisane w powieściach dla kobiet. Trzeba jednak podkreślić, iż maska samochodu nie jest tak wytrzymała, jak mogłoby się wydawać. Ponadto seks na masce samochodu nie należy do wygodnych.

seks na masce samochodu
Zdjęcie autorstwa Kelson Downes z Pexels

Erotyczna atmosfera

Niezależnie od tego, czy uprawiasz seks w domu, w samochodzie czy w lesie, erotyczna atmosfera stanowi niezwykle ważny element, który z pewnością docenią kobiety. Aby ją zbudować, można włączyć muzykę. W aucie często korzystamy z radia, ale to kiepski pomysł. Lepiej puścić gotową playlistę. Niestety, stacje radiowe oprócz muzyki oferują nam też serwisy informacyjne, gdzie możemy posłuchać o nowych planowanych podatkach, kłótniach między ministrami. Nie są to wiadomości wprawiające nas w erotyczny nastrój. Wręcz przeciwnie, mogą odebrać nam apetyt na seks.

Seks w aucie – pamiętaj o uchyleniu okna

Choć seks w aucie może wydawać się ciekawym przeżyciem, to trzeba zdawać sobie sprawę z pewnych ograniczeń. Samochód zazwyczaj ma niewielkie gabaryty, przez co w trakcie erotycznych uniesień szybko robi się w nim duszno. W związku z tym należy uchylić okno, aby wpuścić odrobinę świeżego powietrza. Po seksie w samochodzie pachnie seksem, więc należy go przewietrzyć.

Jak uprawiać seks w samochodzie?

Seks w aucie możemy uprawiać na różne sposoby. Gdy siedzimy z przodu, w grę wchodzą pieszczoty ręką oraz fellatio. Warto przesiąść się do tyłu, gdzie można uprawiać seks w pozycji na pieska lub siedzącej, w której to kobieta siedzi okrakiem na partnerze.  Niezależnie od tego, na jaką pozycję seksualną się zdecydujecie, zadbajcie o dyskretne miejsce, z dala od osób postronnych. Seks w miejscu publicznym stanowi bowiem wykroczenie zagrożone grzywną.

Dodaj komentarz