Seks

Wakacyjne pozycje na szybki numerek

pozycje na szybki numerek

Wysokie temperatury sprawiają, że nabieramy jeszcze większej ochoty na seks. Wiele z nas chciałoby spróbować szybkiego numerku ze swoim stałym partnerem. To nie tylko marzenie mężczyzn, ale też wielu kobiet.  Przedstawiamy wakacyjne pozycje na szybki numerek.

 

Seks na krześle

Jeśli jesteś lekka i szczuplutka, to idealna pozycja dla was. Mężczyzna siada na krześle z oparciem, a ty na nim. W związku z tym, iż jesteś zwróceni do siebie twarzami, możecie się całować, pieścić. On może zająć się twoimi piersiami i łechtaczkę. Ponadto w tej pozycji ocierasz łechtaczką o niego, a to zwiększa twoje szanse na przeżycie mega orgazmu. Głębokość i tempo kontrolujesz ty.

Seks pod prysznicem – pozycja przednia

Kobieta unosi jedną nogę i oplata nią biodra partnera. Obydwoje są do siebie zwróceni twarzami, zatem mogą całować się namiętnie w usta. To kręci bardzo wiele kobiet, co wraz z podnieceniem wywołanym seksem na stojąco, sprzyja dostatecznej lubrykacji pochwy.  Kobiety bardzo chcą się kochać na stojąco, to przypuszczenie potwierdziły badania amerykańskich naukowców.

Seks pod prysznicem – pozycja tylna

Kobieta opiera się rękami o ścianę lub kabinę prysznicową, mężczyzna wchodzi w nią od tyłu. W tej pozycji penetracja jest naprawdę głęboka, a doznania kobiety intensywne. Dochodzi do stymulacji punktu G. To najłatwiejsza pozycja stojąca. A zarazem bardzo podniecająca.

Pozycja stojąca tylna z krzesełkiem/skrzynką

Potrzebujesz czegoś niezbyt wysokiego, a zarazem wytrzymałego. Może to być jakaś skrzynka, małe krzesełko etc. Kobieta staje na podwyższeniu jedną nogą, wypinając pupę w kierunku kochanka. To zwiększa głębokość penetracji i dostarcza naprawdę niezapomnianych wrażeń.

Pozycje na szybki numerek. Seks na stole

Kobieta leży plecami na stole, jedną stopą podpiera się na brzegu mebla, drugą przewiesza przez ramię mężczyzny. To pozycja zapewniająca mężczyźnie pełną dominację, a kobiecie naprawdę głęboką penetrację. Jest szalenie podniecająca.

Seks w pozycji siedzącej na łóżku

Mężczyzna siedzi wygodnie na skraju łóżka, kobieta na nim. Mogą się namiętnie całować, mocno przytulać, partner może też całować i lizać piersi kochanki. To bardzo namiętna i czuła pozycja. Jest dość prosta i wygodna, warto ją wypróbować, gdyż podczas penetracji dochodzi do pocierania łechtaczki. Seks w tej pozycji to też marzenie wielu kobiet.

Seks przy umywalce

Kobieta opiera się rękami o umywalkę, mężczyzna stoi za nią, wchodząc w nią od tyłu. Jeśli nad zlewem znajduje się lustro, obydwoje partnerzy mogą przyglądać się swoim wzajemnym reakcjom. Jest to dodatkowy bodziec pobudzający.

Dodaj komentarz