rozstrzygniecie-konkursu-z-kosmetykami-bielenda-laser-xtreme

Kosmetolodzy zazwyczaj ostrzegają przed zgubnym wpływem promieni UV na skórę, tymczasem odpowiednio wykorzystana energia słoneczna może przyczynić się do odmłodzenia skóry. Zauważyli to szwajcarscy naukowcy wraz z ekspertami laboratoriów Bielenda.

W oparciu o wyniki badań szwajcarskich specjalistów firma Bielenda opracowała linię kosmetyków Laser Xtreme adresowaną do kobiet dojrzałych (40+, 50+ i 60+). Produkty te zrewolucjonizowały pielęgnację skóry, wykorzystując światło słoneczne w kuracji przeciwzmarszczkowej. Bielenda jako pierwsza w Polsce wykorzystała innowacyjny składnik aktywny, który zamienia światło słoneczne, padające na skórę, na czerwone o silnych właściwościach odmładzających.

Dermatolodzy i kosmetolodzy przestrzegają przed nadmierną ekspozycją na promienie UV, ponieważ przyspieszają one proces starzenia się skóry. W ostatnich latach podkreśla się kluczową rolę kremów z filtrem w codziennej pielęgnacji cery. Niestety, większość produktów działa tylko na powierzchni skóry i nie chroni jej głębszych warstw. Bielenda stworzyła przełomową linię kosmetyków, dzięki którym słońce staje się sprzymierzeńcem naszej cery. Fotodynamiczna seria Laser Xtreme została opracowana przy wykorzystaniu technologii Advanced UV Lumi Technology, która zamienia światło słoneczne na czerwone o działaniu przeciwstarzeniowym. Promienie czerwone, podobnie jak promienie emitowane przez laser, wnikają w głąb skóry, uruchamiając procesy regeneracyjne i przyczyniające się do redukcji zmarszczek. Kosmetyki z linii Laser Xtreme przynoszą natychmiastowy efekt liftingu i wygładzenia naskórka, dzięki nim skóra odzyskuje jędrność i dawny blask. Ponadto wykazują działanie nawilżające i przyczyniają się do rozjaśnienia przebarwień.

Skuteczność działania kosmetyków wchodzących w skład linii Laser Xtreme potwierdzają badania in vivo. U 94% kobiet dermatolodzy stwierdzili efekt liftingu i wygładzenia skóry twarzy, u 85% zmarszczki uległy wyraźnej redukcji, a cera 97% badanych stała się bardziej jędrna i elastyczna.

Wraz z firmą Bielenda w zeszłym tygodniu zaprosiliśmy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym można było wygrać zestaw kosmetyków Laser Xtreme i przekonać się o odmładzającej mocy światła. W skład każdego pakietu wchodzą następujące produkty:

  • Bielenda Laser Xtreme Liftingująco – wygładzający krem na dzień 50+, który dogłębnie nawilża, odżywia i liftinguje skórę. Działa jak uderzeniowa wiązka promieni laserowych w gabinecie: natychmiast aktywizuje procesy regeneracji i odnowy komórek w głębokich warstwach skóry. Stymuluje wzrost gęstości, napięcia i struktury skóry. Poprawia jej jędrność i koloryt. Skutecznie wygładza i spłyca zmarszczki. Sprawia, że cera odzyskuje dawną świeżość i blask. Doskonale rozjaśnia przebarwienia oraz modeluje owal twarzy.
  • Bielenda Laser Xtreme Liftingująco – wygładzający krem na noc 50+, czyli zaawansowany korektor zmarszczek. Radykalnie odbudowuje skórę dojrzałą i doskonale liftinguje. Ma silne działanie przeciwstarzeniowe i regenerujące. Działa jak uderzeniowa wiązka promieni laserowych w gabinecie: natychmiast aktywizuje procesy regeneracji i odnowy komórek w głębokich warstwach skóry. Redukuje zmarszczki i przebarwienia. Poprawia jędrność, elastyczność i strukturę skóry. Modeluje geometrię owalu twarzy, a także dogłębnie nawilża i odżywia. Doskonale ujędrnia i uelastycznia skórę. Sprawia, że cera staje się gładka, napięta i pełna blasku.

W naszym konkursie można było zdobyć 1 z 8 zestawów kremów Bielenda Laser Xtreme.

Zestawy kremów Bielenda Laser Xtreme wędrują do:

  • Cyla
  • karinienka
  • kOlczykowa
  • alice_in_chains
  • Aniołekzpiekłarodem
  • czarna_lily
  • Sarah
  • arisa

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Redakcja, artykuł sponsorowany