zalety cateringu dietetycznego

Każdy z nas lubi smacznie zjeść. Wbrew pozorom, posiłki atrakcyjne dla naszego podniebienia wcale nie muszą być niezdrowe i wysokokaloryczne. Niestety, często brakuje nam czasu na ich przygotowanie. Nie każdy z nas też lubi i umie gotować. Na szczęście z pomocą przychodzi nam dieta pudełkowa. Poznaj zalety cateringu dietetycznego.

Catering dietetyczny to idealne rozwiązanie dla zabieganych

Wiele z nas żyje w ciągłym biegu. Rano pędzimy do biura, po pracy do przedszkola, aby odebrać dzieci, w międzyczasie musimy pojechać z psem do weterynarza, zrobić zakupy i posprzątać mieszkanie. W rezultacie brakuje nam czasu na to, aby przygotować smaczny i zdrowy posiłek. Osoby pracujące nad ważnym projektem, często zostają w biurze po godzinach. A gdy wracają do domu, nie mają na nic sił. W rezultacie zamawiają fast food lub kupują go gdzieś po drodze. Później jednak z przykrością stwierdzają, że stan ich cery uległ pogorszeniu, a waga pokazuje 10 kilogramów więcej niż 3 miesiące temu. Aby tego uniknąć, warto postawić na catering dietetyczny. Gdy go zamówisz, będziesz mogła zrezygnować z przygotowywania posiłków i to bez wyrzutów sumienia. Codziennie otrzymasz wykupioną przez siebie dietę pudełkową, dania wystarczy tylko podgrzać. To duża oszczędność czasu, którego często mamy w niedomiarze.

Catering dietetyczny to idealne rozwiązanie dla zabieganych

Dieta  pudełkowa jest smaczna i zdrowa

Wiele z nas chętnie zrezygnowałoby z przygotowywania posiłków, ponieważ nie lubi gotować, a efekty pichcenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania. Boimy się jednak, że wówczas będziemy skazane na fast foody, czyli puste kalorie. Na szczęście dieta pudełkowa jest smaczna i zdrowa. Dziś można zamówić catering dietetyczny praktycznie w każdym mieście. Wiele kobiet nieustannie przesuwa przejście na dietę na bliżej nieokreślony czas. Z jednej strony chciałybyśmy zrzucić parę kilogramów, aby poczuć się lepiej w swoim ciele. Z drugiej po pracy nie mamy czasu i chęci na gotowanie, więc wstępujemy po drodze po zapiekankę lub mrożoną pizzę, po czym odgrzewamy ją w domu. Tymczasem tego typu gotowe dania stanowią źródło pustych kalorii oraz dodatków do żywności, których długofalowe spożywanie może wpłynąć negatywnie na stan naszego zdrowia. Aby uniknąć zbędnych kilogramów, ale też miażdżycy czy insulinooporności, warto postawić na zdrowe odżywianie. To jest dziś w zasięgu ręki, nawet jeśli nie masz czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków. Gotowe dania otrzymasz, gdy zdecydujesz się na catering dietetyczny. Twoja dieta pudełkowa może sprzyjać utracie zbędnych kilogramów, zamawiając w Catering Food Harmony zestaw Diety SIRT, zyskujesz szansę na powrót do zgrabnej sylwetki. Dieta Sirtfood opiera się na białkach wytwarzanych przez nasz organizm, które regulują jego metabolizm, zdrowie, długowieczność oraz proces chudnięcia. Catering Food Harmony w ramach tego planu żywieniowego dostarcza dwa oczyszczające i wzmacniające koktajle oraz dwa stałe posiłki, które przyczyniają się do aktywacji sirtuin. To ulubiona dieta współtwórczyni diety Magdy, doniesiono więc nam, że jest maksymalnie dopieszczona.

Dieta  pudełkowa jest smaczna i zdrowa

Catering dietetyczny alternatywą dla zamkniętych restauracji

Od października zeszłego roku nie możemy zjeść posiłku w restauracji. Dania można jedynie zamawiać na wynos. Jeśli nie masz głowy do codziennego zamawiania posiłków z restauracji, masz dość niewiadomej wartości odżywczej zamawianej potrawy, możesz wykupić catering dietetyczny. Zyskujesz dzięki temu gwarancję, iż codziennie otrzymasz dania skrojone na miarę swoich potrzeb. Dieta pudełkowa to doskonałe rozwiązanie dla osób, które przywykły do jedzenia w restauracjach.  Pozwala bowiem zaoszczędzić czas i dostarcza smacznych dań. W Food Harmony Catering znajdzie się aż 11 diet do wyboru, dieta na 7 dni w tygodniu z dostawą do niemal całej Polski.

Catering dietetyczny alternatywą dla zamkniętych restauracji

Dieta pudełkowa uwzględnia nasze indywidualne potrzeby i preferencje

Catering dietetyczny uwzględnia nasze indywidualne potrzeby. Osoby z nietolerancją glutenu czy laktozy często boją się zamawiać dania na wynos, ponieważ nie wiedzą, czy na pewno są one wolne od substancji, które im nie służą. Ponadto nie każdy wie, jak zrównoważyć niedobór substancji pochodzących z zakazanych produktów spożywczych. Przygotowywanie posiłków bez glutenu czy laktozy może stanowić dla osoby z nietolerancją nie lada wyzwanie. Na szczęście można tego uniknąć, decydując się na catering dietetyczny. Catering Food Harmony oferuje zestaw FreeHarmony, jest on wolny od glutenu, nabiału całkowicie i cukru.  Do przygotowywania posiłków firma wykorzystuje zboża bezglutenowe takie jak ryż, gryka, komosa ryżowa.  Ponadto w skład dań z programu żywieniowego FreeHarmony wchodzą ziemniaki, mięso, ryby, orzechy, pestki, warzywa, kiszonki i owoce. Firma oferuje też wersję bez mięsa i ryb oraz bez mięsa z rybami- również wykluczając gluten i nabiał- WOW! Dania dostarczają kwasów tłuszczowych omega-3, które przyczyniają się do przywrócenia równowagi hormonalnej w organizmie. Jednak to nie koniec. Catering Food Harmony oferuje gotowe plany żywieniowe takie jak:

  • Dieta Niski IG;
  • Sport Harmony;
  • WegeHarmony;
  • Fit Harmony;
  • Wege z rybami;
  • FreeWegeHarmony;
  • Smoothie Harmony;
  • Dieta SIRT;
  • Post Warzywno-Owocowy.

Dieta pudełkowa uwzględnia nasze indywidualne potrzeby i preferencje

Jak widać, catering dietetyczny ma sporo zalet. Pozwala zaoszczędzić czas, który normalnie przeznaczyłybyśmy na przygotowywanie posiłków. Dostarcza nam smaczne i zdrowe dania, które nie tuczą, lecz odżywiają i wzmacniają organizm. Ponadto dieta pudełkowa w dzisiejszych czasach stanowi alternatywę dla restauracji i pozwala uwzględnić nasze indywidualne preferencje dotyczące przygotowywanych dań. Jesteśmy na Tak! Warto zapłacić nieco więcej za wysoką jakość składników, w Food Harmony Catering to się po prostu czuje, sprawdźcie sami: https://cateringfoodharmony.pl/.