Czy ona ma ochotę na seks? Oto pewne sygnały

0
24
czy ona ma ochotę na seks

Zastanawiasz się, czy ona ma ochotę na seks, czy tylko chce z tobą miło spędzić wieczór? Mężczyźni często nie wychwytują niuansów. Przedstawiamy pewne sygnały, dzięki którym będziesz wiedział, że ona także marzy o erotycznych igraszkach.

Ubrała się seksowniej niż zwykle, dokładnie tak, jak lubisz

Ona już przed wyjściem z domu podejmuje decyzję, czy ma ochotę na seks tego wieczoru. Jeśli ona także tego pragnie, to starannie przygotuje się do wspólnego spotkania. Założy seksowną bieliznę, bluzkę z głębszym dekoltem czy ubranie, który cię kręci. Jeśli wspominałeś kiedyś, w czym lubisz oglądać kobiety, ona na pewno to zapamiętała i wykorzysta te elementy garderoby, gdy do ciebie przyjdzie. Ona zawsze jest piękna, ale gdy chce seksu z tobą, ubierze się bardziej erotycznie.

Pozwala się dotykać

Wydaje ci się, że wszystko zmierza w dobrym kierunku? Przyciągnij ją do siebie pewnym ruchem i obejmij pod biustem. Po chwili zacznij jej dotykać po całym ciele przez ubranie. Gdy namiętnie się całujecie, możesz spróbować jej włożyć rękę pod bluzkę. Jeśli nie zareaguje negatywnie, zacznij ją rozbierać. Kobiety z reguły dobrze wiedzą, co się święci i jeśli nie chcą seksu, powstrzymają twoją rękę wędrującą pod jej bluzkę.

Jak sprawdzić, czy ona ma ochotę na seks oralny?

Seks oralny jest dla kobiet dużo intymniejszy od zwykłego seksu. W związku z tym warto mieć to na uwadze i zawczasu upewnić się, że ona takowy lubi. Najlepiej zacząć od pocałunków – najpierw usta, potem szyja, dekolt, piersi, brzuch, biodra. Jeśli wędrując coraz niżej, nie natkniesz się na jej opór, to znaczy, że wszystko zmierza we właściwym kierunku.

Czy ma ochotę na seks w innym miejscu niż łóżko?

Najlepiej po prostu zaproponować jej biurko, stół, ścianę, prysznic i wyjść z inicjatywą. Kobiety z reguły lubią eksperymentować z nowymi miejscami i pozycjami. Nie przepadają natomiast za analem i brutalnym seksem. Jeśli chcesz wprowadzić odrobinę urozmaicenia, bo np. zawsze chciałeś sprawdzić, jak to jest kochać się na stojąco, to wystarczy ją zaprowadzić pod ścianę i namiętnie całować. Kobiety są otwarte na takie eksperymenty

Czy ona ma ochotę na powtórkę w środku nocy?

Masz ochotę powtórzyć erotyczne igraszki w środku nocy? Najlepiej będzie, jeśli to sprawdzisz, ponownie zaczynając od piersi. Zacznij dotykać jej sutki palcami, jeśli zareaguje pozytywnie, zajmij się jej łechtaczką, wkładając rękę do majtek. Namiętne pocałunki z języczkiem powinny ją rozgrzać i zachęcić do dalszych figli.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ