Miłość i związki

Nieseksualne męskie zachowania, które nas kręcą

męskie zachowania które kręcą kobiety

Nie tylko namiętne pocałunki i dłonie błądzące po całym ciele są w stanie nas podniecić. Przedstawiamy nieseksualne męskie zachowania, które nas kręcą. Czy twój facet wykazuje choć część z nich?

Gdy dobrze radzi sobie z domowymi obowiązkami

Taki mężczyzna to skarb, obecnie mało która kobieta chce robić za kuchtę domową. Dlatego cieszymy się, gdy trafiamy na faceta gotowego podzielić się obowiązkami w sposób partnerski. Gdy widzimy, że świetnie radzi sobie z praniem, myciem naczyń, to wiemy, że mamy przed sobą dobry materiał na faceta.

Gdy pomimo naszego niezadowolenia, nie złości się na nas

Kobiecie czasem zdarza się strzelić focha o jakiś drobiazg, zwłaszcza gdy zbliża się jej okres. Mężczyźni na ogół nas wówczas zupełnie nie rozumieją. Nie wiedzą, o co nas chodzi i dlaczego zachowujemy się w tak niekonwencjonalny sposób. Jednak istnieje różnica pomiędzy wkurzaniem się na kobietę i robieniem jej na złość, a spokojnym przeczekaniem Gdy widzimy, że nas facet ma do nas cierpliwość nawet przed okresem, to jeszcze bardziej nas kręci.

Gdy majsterkuje

Każda kobieta chce mieć w domu faceta, który jest zaradny w tych sprawach. Nie musi od razu znać się na elektryce i hydraulice, ale dobrze, żeby umiał sam zmienić uszczelkę, wywiercić dziurę w ścianie etc. Gdy mężczyzna majsterkuje i świetnie sobie radzi z narzędziami, o których nie mamy bladego pojęcia, wydaje nam się bardzo seksowny.

Gdy po prysznicu chodzi w samych majtkach

Lubimy oglądać swojego faceta, który po wzięciu prysznica chodzi w samych majtkach. Nie musimy chyba dodawać, że wtedy marzymy tylko o tym, aby je z niego zerwać. Ale tego nie robimy, bo wiemy, że np. spieszy się do pracy. Jest to jednak bardzo gorący widok.

Gdy z pasją o czymś opowiada

Mężczyzna, który ma hobby i potrafi o nim opowiadać z pasją to prawdziwy skarb. O takim facecie marzy każda kobieta. Znasz to uczucie, gdy w ogóle nie znasz się na tym, co go interesuje, ale i tak jesteś zafascynowana jego opowieścią? To znaczy, że po pierwsze ma prawdziwą pasję, a po drugie jest ciekawym rozmówcą, przy którym możesz dowiedzieć się czegoś ciekawego.

Gdy prowadzi samochód w bezpieczny sposób

Kobiety doceniają mężczyzn, którzy potrafią jechać spokojnie. W końcu polskie ulicy to nie tory wyścigowe. Taki facet kojarzy nam się z odpowiedzialnym kandydatem na partnera.

Gdy podaje nam płaszcz, otwiera przed nami drzwi

Kobiety lubią dobrze wychowanych facetów. Niestety, gesty charakterystyczne dla dżentelmenów powoli są w zaniku. Panowie coraz częściej zapominają o tak prostych rzeczach jak otwarcie drzwi, przepuszczenie przodem, podanie płaszcza. Ale gdy to robią, naprawdę potrafimy ich za to docenić.

Gdy odgarnia nam włosy z twarzy

To jest bardzo miły gest, który rozpala naszą wyobraźnię. Niektórzy mężczyźni potrafią naprawdę delikatnie odgarnąć włosy z naszej twarzy i to jest przeurocze.

Gdy podwija rękawy koszuli do łokci

Jest w tym coś bardzo sensualnego i męskiego. Gdy facet ma na sobie koszulę z dłuższym rękawem i sam podwija rękawy do łokci, wygląda mega pociągająco.

Gdy on jest troskliwy

Pisze do ciebie SMS, żeby zapytać, jak się czujesz, co robisz, czy już wróciłaś do domu. To znak, że troszczy się o ciebie. Większość kobiet kręcą opiekuńczy faceci, nic dziwnego, że cieszysz się, iż oto trafił ci się taki skarb.

Gdy używa męskich perfum

Męskie perfumy są jak wabik, potrafią całkowicie zniewolić nasze zmysły. Zapach unoszący się ze skóry twojego faceta jest niezwykle podniecający. Nic dziwnego, że lubisz, gdy używa perfum, a potem jest bardzo blisko ciebie.

Gdy kładzie rękę na naszych plecach

Kobiety lubią, gdy mężczyzna na mieście lub w towarzystwie kładzie rękę na ich plecach. Jest to wyraz opiekuńczości i bliskości. Poza tym zaczynamy zastanawiać się, co by się stało, gdyby ta ręka zawędrowała nieco niżej.

Gdy całuje nas w głowę

Czujemy się wówczas otoczone troską, miłością i czułością. To prosty gest, który dla wielu kobiet znaczy naprawdę sporo.

Gdy utrzymuje kontakt wzrokowy

Tak, my uwielbiamy utrzymywać z mężczyzną kontakt wzrokowy. Gdy patrzymy mu w oczy, a on nam, ten facet jeszcze mocniej nas kręci. To takie podniecające.

Dodaj komentarz