nowosc-pharmaceris-h-stimuforten-preparat-stymulujacy-wzrost-wlosow

Nowy preparat , jak również H-STIMUPURIN Specjalistyczny szampon stymulujący wzrost włosów i H-STIMULINUM Odżywka stymulująca wzrost włosów zostały oparte na zgłoszonej do opatentowania technologii transportu dermalnego zapewniającej łatwą i szybką przenikalność naturalnego czynnika wzrostu FGF.

Wnika on głęboko do mieszka włosowego przyspieszając proces zagęszczenia włosów , a efekty widoczne są już po 42 dniach. FGF – przenika głęboko do mieszka włosowego i warstw skóry stymulując do podziałów komórki mieszków. Jest to pierwsze na rynku unikalne połączenie Naturalnego Czynnika Wzrostu FGF i Kofeiny, które stanowi skuteczne i naukowo udowodnione działanie, hamujące proces wypadania włosów i jednocześnie stymulujące ich odrastanie.

Zastosowany w preparacie kompleks składników aktywnych wykazuje dwukierunkowe działanie: wstrzymuje proces wypadania włosów oraz stymuluje wzrost nowych, Aktywuje geny uśpionych mieszków włosowych do wzrostu całkowicie nowych włosów tzw. meszkowych, widocznie zwiększając ich ilość i zmniejszając widoczność skóry głowy.
Preparat spowalnia starzenie się włosów, przyspieszając ich naturalny wzrost i wydłużenie cyklu życia włosa (faza anagenu). Hamuje przedwczesny proces wypadania, przerzedzenia oraz łysienia o różnej etiologii. Poprawia mikrokrążenie i dotlenienie mieszków włosowych.
Posiada pH neutralne dla skóry, wykazuje wysoki współczynnik tolerancji. Nie przetłuszcza i nie obciąża włosów.
Nowy preparat w formie sprayu umożliwia wygodne dozowanie. Należy go aplikować codziennie rano i wieczorem na skórę głowy. Po wmasowaniu nie wymaga spłukiwania i zachowuje aktywne działanie przez 24 h.

Skuteczność preparaty została potwierdzona w badaniach) na wrażliwej skórze głowy:*
79% hamuje wypadanie włosów
75% zwiększa objętość włosów
67% skóra głowy jest mniej widoczna
63% stymuluje odrastanie
83% nie elektryzuje włosów
*) Badanie in vivo w Centrum Naukowo – Badawczym Dr Irena Eris po 6 tygodniach stosowania.
PREPARAT : HIPOALERGICZNY, BEZ PARABENÓW , ALERGENÓW, BARWNIKÓW, SILIKONÓW, ALKOHOLU.

Cena: 54,90 zł/125 ml

Pharmaceris