Kosmetyk polecany przez redakcję Opinie Uroda

Sephora pomadka z peelingiem o zapachu kiwi

Sephora pomadka z peelingiem o zapachu kiwi

Regularny peeling ust odgrywa kluczową rolę w pielęgnacji warg. Tylko na gładkiej skórze szminka prezentuje się nienagannie i zmysłowo.  Aby cieszyć się jedwabistością ust, należy pamiętać o regularnym peelingu. Dobrze, aby był on wygodny w użyciu. Jak sprawdziła się Sephora pomadka z peelingiem o zapachu kiwi?

Peeling w pomadce

Kosmetyk bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem martwego naskórka. Wreszcie jest to czynność niezwykle prosta. Wystarczy nałożyć produkt na usta tak jak zwykłą pomadkę ochronną. W wyniku tarcia zostają usunięte martwe komórki naskórka. Sephora pomadka z peelingiem o zapachu kiwi poprawia ukrwienie skóry warg, jednocześnie pozostawia ją gładką i aksamitnie miękką w dotyku.  Po jej użyciu wszystkie szminki wyglądają rewelacyjnie, nawet te mocno matowe, które lubią podkreślać suche skórki.

Sephora pomadka z peelingiem o zapachu kiwi – kompleksowa pielęgnacja

Sephora pomadka z peelingiem o zapachu kiwi wspaniale nawilża i pielęgnuje wargi. Po jej użyciu usta wyglądają rewelacyjnie. Są miękkie, gładkie, dobrze nawilżone. Znikają suche skórki i uczucie ściągnięcia.

Jak często można usuwać martwy naskórek warg?

Sephora pomadka z peelingiem o zapachu kiwi to kosmetyk, który należy stosować dwa razy w tygodniu, ponieważ zawiera on drobinki o działaniu złuszczającym.  Po użyciu produktu wargi sprawiają wrażenie rozświetlonych.

Omawiany kosmetyk jest dostępny w perfumeriach Sephora oraz w sklepie online.

 

Komentarze

Goplana

5 lat temu

Taka pomadka z peelingiem z pewnością bardzo by mi się przydała, bo nie lubię bawić się z wygrzebywaniem mazi ze słoiczka.

Zostaw komentarz