Kosmetyk polecany przez redakcję Kosmetyki Opinie Uroda

Sephora Collection Enchanting Pearls

Sephora Collection Enchanting Pearls

Szukasz prezentu mikołajkowego dla przyjaciółki, córki lub mamy? Sephora Collection Enchanting Pearls stanowi idealne rozwiązanie. W pięknie uformowanym kształcie znajdziesz perełki do kąpieli. Na dodatek z tyłu producent umieścił specjalny kartonik na życzenia lub dedykację. Co na nim napiszesz, zależy tylko od Ciebie i Twojej kreatywności.

Sephora Collection Enchanting Pearls ma kształt sówki, w której znajdują się maleńkie perełki do kąpieli. Po wsypaniu ich do wanny, gdy ta napełnia się ciepłą wodą, zaczynają lekko musować, a w powietrzu unosi się kwiatowy aromat. Jest on jednocześnie bardzo subtelny i neutralny. Powinien przypaść do gustu większości osób.

Sephora Collection Enchanting Pearls nie wysusza skóry, ale też jej nie nawilża. Korzystając z jego dobrodziejstw, nie odnotowałyśmy żadnego podrażnienia objawiającego się zaczerwienieniem czy pieczeniem.

Perełki do kąpieli kupisz w perfumerii online za 20 zł. Cena nie jest wygórowana, a gustowne opakowanie sprawia, że kosmetyk od razu kojarzy się z prezentem.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz