Kultura Styl życia

Najdroższy sąsiad – Penelope Ward

Najdroższy sąsiad

Szukasz powieści obyczajowej ze zmysłowymi scenami erotycznymi, która dostarczy ci niebywałych emocji? Koniecznie sięgnij po powieść Penelope Ward pt. Najdroższy sąsiad. Jaką historię przygotowała dla nas autorka?

Kłopotliwy sąsiad, w którym można się zakochać

Chelsea musi zmienić mieszkanie po tym, jak rozstała się ze swoim facetem. Ten bardzo ją skrzywdził, dlatego też widok sąsiada, który jest do niego podobny fizycznie, działa na nią jak płachta na byka. Na dodatek mężczyzna okazuje się strasznie uciążliwy. Jego psy nieustannie szczekają, co przeszkadza Chelsea. Ta postanawia w końcu zwrócić uwagę swojemu sąsiadowi.  Początki nie są łatwe. Tych dwoje drze między sobą koty. Jednak pewnego dnia nawiązuje się między nimi przyjaźń.

Damien kategorycznie stawia sprawę. Mówi Chelsea, że nie może liczyć z jego strony na nic więcej niż przyjaźń. Jednak zarówno jego serce, jak i pięknej sąsiadki zaczyna bić mocniej.

Najdroższy sąsiad, czyli piękna historia o miłości

Najdroższy sąsiad to powieść, która wzrusza i budzi w czytelniku ogromne pokłady emocji. Trudno wyobrazić sobie piękniejszą historię o miłości. Relacja Damien i Chelsea jest po prostu idealna. Chyba każda kobieta marzy o takiej i chciałaby przeżyć taką miłość.

Najdroższy sąsiad obfituje w wiele zabawnych sytuacji. Czytając tę książkę, czasem zaśmiewamy się do łez. To zdecydowanie dobra pozycja na jesienną szarugę za oknem. Przeniesie nas choć na chwilę do barwnego świata pełnego wielkich emocji.

Książka idealna dla romantyczek

Najdroższy sąsiad zawiera też sceny erotyczne, ale są one pełne romantyzmu. Tak wysmakowane, że nie powinny nikogo oburzyć, wręcz przeciwnie.  Takie opisy czyta się z przyjemnością. Stanowią one miód na kobiece serce i rozbudzają wyobraźnię.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz