Miłość i związki

Co przesądza o twoim sukcesie w dążeniu do związku z kobietą?

Co przesądza o twoim sukcesie w dążeniu do związku z kobietą

Mężczyźni coraz częściej pragną związku, jednak to kobiety odmawiają. Co sprawia, że tak się dzieje? Co przesądza o twoim sukcesie w dążeniu do związku z kobietą? Specjalnie dla ciebie zebraliśmy tutaj kilka rad.

Musisz się jej spodobać

Musisz wzbudzać w niej pociąg fizyczny i tutaj koniec relacji zwykle następuje na jej początku. Kobiety zakładają, że dobrze mu z oczu patrzy, jest taki zaangażowany, będzie dobrym mężem i ojcem. Ignorują brak pociągu fizycznego. Jednak to on jest tutaj kluczowy. Jeśli wpadłeś jej w oko, ona cię pożąda, lubi zapach twojego potu, podobasz się jej w 100%, to teraz ewentualny związek zależy już tylko od ciebie. A dokładniej, od twojej postawy.

Musisz budzić jej zaufanie

Jeśli ona ci nie ufa, nie wejdzie z tobą w związek. Próbuj jej nie oszukiwać, bądź z nią szczery, ale też mów wprost o tym, co czujesz. Możesz powiedzieć jej, że lubisz, gdy cię dotyka, przytula, a jej wiadomości i propozycje spotkania są zawsze mile widziane. To wszystko tworzy w niej poczucie bezpieczeństwa. To wzmocnisz, przytulając ją. Nie będąc nachalnym ws. związanych z seksem.  Generalnie nie wolno ci na nią nigdy krzyczeć i okazywać jej nawet biernej agresji, bo będzie się bała wysłać do ciebie SMS, a co dopiero wchodzić w związek.

Musi czuć się przy tobie piękna

Spraw, aby poczuła, że naprawdę ci się podoba. Mów jej komplementy w różnych sytuacjach, doceniaj jej propozycje spotkania. Nie okazuj jej swojego niezadowolenia np. z ubioru, jaki wybrała. Możesz zawsze subtelnie zasugerować jej zmianę, ale w taki sposób, aby nie poczuła się urażona twoimi słowami. Kobieta chce się czuć akceptowana, inaczej o związku możesz zapomnieć.

Musi czuć się przy tobie wyjątkowa

Zabierz ją na romantyczny spacer, przedstaw swoim znajomym i rodzinie. Kobiety, gdy czują się wyjątkowe dla mężczyzny, same zaczynają myśleć o związku. Będzie ci dużo łatwiej do niego doprowadzić.

Musisz wzbudzać w niej pozytywne emocje poprzez czułość i randki

Kobiety lubią emocje, ale te pozytywne. Całuj ją, przytulaj, złap za rękę, zwracaj się do niej w czuły sposób. No i najważniejsze, zabieraj ją na randki w piękne miejsca. Na romantyczny spacer, a jeśli organizujesz je u siebie, skup się na okazywaniu jej czułości.

Seks nie może być mechaniczny

Kobiety takiego seksu nie znoszą. Nie musi ci się wszystko udać, dlatego nie koncentruj się na technice, bo zapomnisz o emocjach, a ona poczuje się przy tobie mało komfortowo, nawet jak doprowadzisz ją do orgazmu. Panie dużo lepiej oceniają czuły seks od mechanicznego zwieńczonego orgazmem.

Musisz być do niej entuzjastycznie nastawiony, odpisywać na wiadomości etc.

Jak będziesz ją olewał, nie odpisywał, nie oddzwaniał, odmawiał spotkań, to jej entuzjazm spadnie. Nie masz czasu dziś? Umów się z nią na jutro, proponując tym samym alternatywny termin spotkania.

Dodaj komentarz