Seks

Jak zachęcić kobietę do seksu? Nietypowe porady

Jak zachęcić kobietę do seksu

Zachęcenie kobiety do seksu często bywa trudne, ponieważ panie nie mają czasami nastroju na erotyczne igraszki.  Ich libido spada w zależności od cyklu, diety, stresu itp.  Przedstawiamy nietypowe porady. Dzięki nam dowiesz się, jak zachęcić kobietę do seksu.

Obejmuj ją ramieniem

Kobiety lubią, gdy mężczyzna jest taki opiekuńczy. Ale ten gest ma też biologiczny wymiar. Gdy ją obejmujesz ramieniem, ona wyczuwa twój pot. Jeśli jej się podobasz, rozbudzisz w niej pożądanie. Twój pot jest bowiem dla niej silnym afrodyzjakiem. Kobiety mają bardzo czuły narząd lemieszowy w nosie, który odpowiada za wyczuwanie feromonów obecnych w męskim pocie.

Całuj namiętnie

Podczas namiętnych pocałunków przekazujesz jej trochę swojego testosteronu, a to oznacza, że rozbudzasz w niej ochotę na seks. Skorzystaj z tej prostej metody rozpalania kobiecego pożądania, a istnieje duża szansa, że sama będzie chciała się z tobą kochać.

Bardzo mocno ją przytulaj

Kobiety wtedy czują się przy tobie bezpiecznie i ufają, że nie zrobisz im nic złego. Taka atmosfera sprzyja namiętności. Kobieta często nie idzie do łóżka z facetem, bo zwyczajnie mu nie ufa. Przytulanie stwarza poczucie bezpieczeństwa.

Mów jej komplementy

Niech poczuje się przy tobie atrakcyjna. Ale naucz się sztuki bycia miłym. Komplementów nie należy mówić tylko przed seksem, ale jak najczęściej, także wtedy, gdy do niego nie dążysz. Im bardziej atrakcyjna czuje się w twoich ramionach, tym łatwiej będzie jej się przekonać do seksu, bo wie, że przed tobą nie musi się krępować.

Stwórz miłą atmosferę pełną dobrej zabawy

Spędźcie razem czas w miłej atmosferze. Rozmawiajcie ze sobą, żartujcie, obejrzyjcie jakąś komedię lub pośpiewajcie razem na karaoke. Im ona będzie bardziej zrelaksowana, tym większa szansa, że będzie miała po wszystkim ochotę na seks.

Dotykaj ją

To rozbudza kobiety, bo mają cieniutką skórę. Dlatego muskaj ją, nawet gdy jesteście gdzieś na mieście. Pokaż, że jej pragniesz, że ci się podoba. To doskonały fundament pod upojną noc. Dlatego zacznij działać, zanim traficie do sypialni.

Dodaj komentarz