nowa-linia-slim-extreme-mezo-technologia-mleczka-do-ciala-slim-extreme-4d

Nowa linia Slim Extreme Mezo Technologia to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów do kosmetyki ciała. W swoim działaniu nawiązują do technik związanych ze zwiększeniem przenikania substancji aktywnych w celu wywołania efektu zbliżonego do mezoterapii (czyli wstrzyknięć wykonywanych przez lekarza).

Kosmetyki opracowane według technologii „mesotherapy” potrafią wnikać głębiej niż tradycyjne mleczka do ciała i tym samym zapewniają lepsze i bardziej efektywne nawilżenie skóry oraz skuteczniejszą rewitalizację. Przyczyniają się do zmniejszenia widoczności niedoskonałości, stymulują naturalne procesy odnowy i przede wszystkim zapewniają pielęgnację o efekcie zbliżonym do profesjonalnych terapii. MESOtherapy ANTIAGE Coctail™ gwarantuje bezinwazyjne przenikanie starannie wyselekcjonowanych składników ujędrniających do głębokich warstw skóry.

20 + Ultra nawilżanie

Mleczko intensywnie ujędrniające olejek macadamia SLIM EXTREME Eveline Cosmetics

Mleczko intensywnie ujędrniające z olejkiem macadamia błyskawicznie nawilża i ujędrnia skórę. Olejek makadamia, bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, przywraca optymalny poziom nawilżenia, widocznie uelastycznia i ujędrnia skórę. Idealnie dostosowuje się do jej potrzeb i zapewnia wyjątkowe nawilżenie. bioHyaluron ComplexTM, bogaty w kwas hialuronowy, intensywnie i długotrwale nawilża, zapewnia spektakularne wygładzenie naskórka. Energisomy Q10 pobudzają procesy oddychania komórkowego, regenerują i zwiększają jędrność skóry.

30 + Anti age

Mleczko intensywnie ujędrniające olejek kokosowy SLIM EXTREME Eveline Cosmetics

Mleczko intensywnie ujędrniające z olejekiem kokosowym gwarantuje natychmiastowy efekt ujędrniająco-modelujący. Olejek kokosowy poprawia cyrkulację w komórkach skóry, uelastycznia i nadaje jej wyjątkową jędrność. Przywraca barierę ochronną naskórka i likwiduje uczucie szorstkości. Olejek arganowy, bogaty w kwasy omega 6 i 9, poprawia nawilżenie, gładkość oraz elastyczność naskórka. Jednocześnie odżywia i silnie regeneruje. Masło karite rewelacyjnie regeneruje. Wzmacnia strukturę skóry i pomaga modelować sylwetkę.

40 + Anti age

Mleczko intensywnie ujędrniające masło kakaowe SLIM EXTREME Eveline Cosmetics

Mleczko intensywnie ujędrniające z masłem kakaowym błyskawicznie odżywia i ujędrnia skórę. Olejek kokosowy poprawia cyrkulację w komórkach skóry, uelastycznia i nadaje jej wyjątkową jędrność. Masło kakaowe, bogate w witaminy i minerały, rewelacyjnie regeneruje skórę. Ma właściwości nawilżające i uelastyczniające. Wykazuje skuteczność w walce z rozstępami. Korzystnie wpływa na metabolizm tkanki tłuszczowej, dzięki czemu przyczynia się do redukcji cellulitu. Olejek arganowy, bogaty w kwasy omega 6 i 9 oraz witaminę E, poprawia nawilżenie, gładkość oraz elastyczność naskórka. Jednocześnie odżywia i silnie regeneruje.

50 + Anti age

Mleczko intensywnie ujędrniające olejek arganowy SLIM EXTREME Eveline Cosmetics

Mleczko intensywnie ujędrniające z olejkiem arganowym błyskawicznie regeneruje skórę. Bogaty w kwasy omega 6 i 9 oraz witaminę E olejek arganowy poprawia nawilżenie, gładkość oraz elastyczność naskórka. Jednocześnie odżywia i silnie regeneruje. Oliwa z oliwek uzupełnia niedobory lipidów, tworzy na powierzchni skóry delikatną warstwę ochronną. bioHyaluron ComplexTM, bogaty w kwas hialuronowy, intensywnie i długotrwale nawilża, zapewnia spektakularne wygładzenie naskórka.

MESOtherapy ANTIAGE Coctail™ gwarantuje bezinwazyjne przenikanie starannie wyselekcjonowanych składników ujędrniających do głębokich warstw skóry.

MEZO TECHNOLOGIA bezinwazyjnego ujędrniania skóry

•ulga dla skóry w 5 sekund
•lekka, nietłusta konsystencja

Cena ok. 20 zł / 350 ml.

Sposób użycia: niewielką ilość balsamu delikatnie wmasować w skórę całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc nadmiernie przesuszonych.

Eveline Cosmetics, www.eveline.eu

Eveline Cosmetics