jak się nie rozstać a jeśli rozstać to jak

Nadeszła pora na rozstrzygnięcie konkursu. Do kogo wędruje poradnik pt. Jak się nie rozstać, a jeśli rozstać, to jak?

Rozglądamy się wokół – bardzo dużo ludzi się rozwodzi, rozstaje. A przecież nikt tego nie chciał, rozpoczynając miłość, związek, wspólne życie. Przecież zawsze wierzymy, że u nas będzie inaczej. Dobrze. Wspaniale.

Co takiego się zdarzyło, co się dzieje, że po jakimś czasie czujemy, że już nie możemy wytrzymać, że się dusimy, że nie możemy się wzajemnie znieść?

Przecież miało być zupełnie inaczej…

Ta książka ma Ci pomóc zobaczyć, gdzie jesteś i co możesz zrobić, żeby poprawić swój związek, lub też pomóc Ci zrozumieć, że być może jesteś w momencie, w którym relacja z Twoim partnerem nadaje się już tylko do zamknięcia.

Wygraj poradnik Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej pt. Jak się nie rozstać, a jeśli rozstać, to jak?!

Aby zdobyć jeden z trzech egzemplarzy poradnika Katarzyny Miller i Suzan Giżyńskiej pt. Jak się nie rozstać, a jeśli rozstać, to jak?, wystarczyło odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

  1. Czy rozstanie może stanowić nowy początek? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej wyobraźni.
  2. Jaką książkę, która ukazała się nakładem wydawnictwa Świat Książki, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Jak się nie rozstać, a jeśli rozstać, to jak?. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże ci strona internetowa.

Poniżej przedstawiamy nagrodzone odpowiedzi:

Rozstanie może wiele ułatwić. Czasem przez lata tkwimy w nieudanym związku, który niesie ze sobą wyłącznie cierpienie i ból. Ktoś nas upokarza, nieustannie szuka zarzewia do kłótni. W takiej sytuacji zakończenie jednego związku, może okazać się początkiem nowego, lepszego życia. Stwarza też okazję do poznania osoby, która będzie dla nas dużo lepszym partnerem niż obecny. Chętnie przeczytam „Mówili, że jest piękna”Aneta D., Gdynia

Gdy się rozstajemy, otwieramy się na nowe możliwości. Zaczynamy poznawać nowych ludzi, dajemy szansę mężczyznom, których dotąd ignorowałyśmy. Nagle okazuje się, że kolega z pracy, który zawsze nam pomagał, jest nami zainteresowany. Umawiamy się z nim na kawę i okazuje się, że mamy ze sobą wiele wspólnego. On ma wiele zalet, których brakowało jego poprzednikowi. Z przyjemnością przeczytam kiedyś książkę „Samolot bez niej”Grażyna T., Wieluń

Aby móc wejść w nowy związek, trzeba zakończyć stary. Teoretycznie każda znajomość przynosi nam cenne doświadczenie, które możemy później wykorzystać. Krótko mówiąc, wzbogaceni o pewną wiedzę, możemy stworzyć lepszy związek. Lepiej dobrać sobie partnera, od razu odpuścić sobie mężczyznę, który źle rokuje. Zaintrygowała mnie książka „Z nienawiści do kobiet” Halina D., Poznań

Serdecznie gratulujemy laureatkom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.