Dzieje się Nagrody

Nagroda: „Mroczny anioł”

nagroda-mroczny-aniol

„Mroczny anioł” spotkał się z dużym zainteresowaniem naszych czytelniczek. Nadeszła pora, aby wyłonić zwycięzców.

Siedemnastoletnia Heaven Leigh Casteel ma za sobą traumatyczne przeżycia. Pewnego dnia postanawia zmienić swoje dotychczasowe życie. W tym celu przeprowadza się do babci, która wyszła za mąż za znacznie młodszego mężczyznę. Tony Tatterton odniósł sukces, zakładając zabawkowe imperium.

Ulubionym miejscem Heaven jest piękny ogród. Pewnego dnia spotyka w nim Troya. Mężczyzna jest młodszym bratem Tony`ego. Ten dziwak i odludek staje się obiektem fascynacji nastolatki. Jak zakończy się romans tych dwojga?

Jeśli chcesz zdobyć 1 z 3 egzemplarzy tej intrygującej powieści, ufundowanej przez wydawnictwo Prószyński i Ska, weź udział w naszym konkursie. Wystarczy, że udzielisz prawidłowej odpowiedzi na poniższe pytanie:

Jak nazywa się autorka “Mrocznego anioła”?

Prawidłowa odpowiedź brzmi: “Autorką “Mrocznego anioła” jest Virginia C. Andrews“.

“Mroczny anioł” wędruje do:

  • elle@elle
  • sirena46
  • kaczuszka

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez nasz portal.

Redakcja

Komentarze (16)

elle@elle

7 lat temu

Dzisiaj nagroda dotarla slicznie Redakcji dziekuje okazalo sie ze jest jeszcze pierwszy tom pt.;”Kwiaty na poddaszu”wiec od niego zaczne :)))

pati25

7 lat temu

Bardzo Wam kobietki elle@elle,sireno46 i kaczuszkoo gratuluję.Życzę dużo miłych chwil podczas czytania tej ciekawej książki :-):-X

Emilly27k

7 lat temu

Moje gratulacje dla wyróżnionych, a szczególnie dla elle@elle, sirena46, ponieważ je znam, ale Tobie Kaczuszka również gratuluje. Miłej lekturki Wam kochane życzę. :)))

Zostaw komentarz