Dzieje się Nagrody

Nagroda: Ligunin na menopauzę!

nagroda-ligunin-na-menopauze

Menopauza to okres bardzo ważny dla ciała i ducha kobiety. W tym czasie szczególnie ważna jest prawidłowa dieta i – w razie potrzeby – dobra suplementacja. Jak sobie radzić z nieprzyjemnymi objawami menopauzy?

Na ratunek przychodzą nam suplementy zawierające fitoestrogeny, czyli roślinne odpowiedniki hormonów tak potrzebnych kobiecie podczas menopauzy.

Dzięki uprzejmości firmy Oleofarm mamy dla Was świetny zestaw produktów, które są prawdziwym mocnym uderzeniem w objawy przekwitania! Aby go zdobyć, należało prawidłowo odpowiedzieć na pytanie:

Jaka jest zaleta diety bogatej w ligniny lniane?

Odpowiedź najbardziej oczywista to: “Dieta bogata w lignany lniane pomaga zachować równowagę hormonalną”. Jednak cieszy nas, że wymienialiście również inne zalety: korzystny wpływ na procesy fizjologiczne zależne od estrogenów oraz korzystny wpływ na utrzymanie prawidłowych funkcji serca.

Zestaw suplementów, smakołyków lnianych i broszur wędruje do:

aneri!

Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapewniamy, że to nie koniec naszej przygody konkursowej z Ligininem!

Tekst sponsorowany

Komentarze (13)

aneri

9 lat temu

Tak jak obiecałam napisze parę słów o mojej nagrodzie: otrzymałam dwa opakowania LIGUNIN 120 kapsułek, DESTRESAN max 6 kapsułek , Vitum- wit.D dla dorosłych 6 kaps. oraz opakowanie lnu mielonego 200g. Od miesiąca codziennie biorę po 1 kapsułce LIGUNIN, oraz 1łyżeczkę lnu mielonego (po konsultacji z lekarką, gdyż biorę jeszcze inne leki). I muszę powiedzieć ,że zauważyłam dobre działanie tego preparatu, mijają kłopoty z zasypianiem, ustępują nocne poty oraz uregulowało mi się ciśnienie.Pozostałych jeszcze nie używałam bo nie było potrzeby. Ale cieszę się,że LIGUNIN dobrze na mnie działa i na pewno będę go używała dalej,gdyż preparaty z soją powodowały u mnie skutki negatywne. Chcę zaznaczyć, że wszystkie preparaty mają orginalne opakowania i długie terminy ważności: do 09.2015r.
Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia i pomyślności w Nowym Roku 2014 dla wszystkich na „Menopauza.pl”:-)

aneri

9 lat temu

Dziękuje wszystkim za miłe gratulacje i obiecuję ,że za jakiś czas napiszę o pozytywnych efektach działania tych suplementów, bo teraz po kilku dniach stosowania to trudno mówić o efektach. Pozdrawiam serdecznie…..:-)

pati25

10 lat temu

Bardzo Ci gratuluję,Aneri 🙂 Z takim zestawem suplementów i smakołyków lniannych świetnie poradzisz sobie z menopauzą :-X

Zostaw komentarz