Dzieje się Nagrody

Nagroda: Deadline

nagroda-deadline

Pasjonująca powieść o kłamstwach, które opowiadamy samym sobie, by przeżyć, i o tym, że nie można uciec przed przeszłością…

Uznany dziennikarz Dawson Scott wrócił niedawno z Afganistanu. Przywiózł ze sobą koszmary, które nie pozwalają mu spać w nocy, i stres, który towarzyszy mu w dzień. Pewnego dnia od swojego źródła w FBI dowiaduje się, że wypłynęły nowe informacje w nierozwiązanej sprawie sprzed czterdziestu lat. Sprawie, która może się okazać największą w jego karierze.

Dawson wyjeżdża do Savannah, gdzie toczy się proces o domniemane morderstwo byłego komandosa Jeremy’ego Wessona, syna pary terrorystów, którzy od lat pozostają na liście najbardziej poszukiwanych przez FBI przestępców. Zainteresowanie dziennikarza rośnie, gdy miejsce dla świadków zajmuje była żona Wessona, Amelia. Wbrew sobie obdarza ją i jej dwóch synków coraz głębszym uczuciem. Kiedy zatrudniona przez Amelię niania, zostaje znaleziona martwa, sprawa przybiera niespodziewany obrót, a Dawson staje się podejrzanym. Walcząc z własnymi demonami, zaczyna ścigać przestępców… i odkrywa zaskakujący sekret, jaki kryje się za ich historią.

Wygraj thriller Deadline!

Na początku czerwca, dzięki uprzejmości wydawnictwa Świat Książki, które ufundowało 1 egzemplarz powieści Deadline, ogłosiliśmy konkurs. Aby zdobyć książkę wystarczyło udzielić odpowiedzi na poniższe pytanie.

Jaki sekret niespodziewanie odkrywa Dawson Scott? Swoje przypuszczenia opisz w dwóch-trzech zdaniach.

“Deadline” wędruje do:

  • summer_night889: “Jeremy Wesson nie został zamordowany, wbrew temu, co uważa prokuratura. Mężczyzna upozorował swoją śmierć, aby z ukrycia sterować organizacją przestępczą blisko związaną z islamskimi terrorystami. Amelia doskonale zdaje sobie sprawę, że Jeremy żyje, ale niespodziewanie zakochuje się w dziennikarzu. Wesson widząc, że jego partnerka oddala się od niego, postanawia pozbyć się rywala. W tym celu morduje nianię swoich dzieci, rzucając tym samym podejrzenia na Scotta”.

Serdecznie gratulujemy zwyciężczyni i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Redakcja, artykuł sponsorowany

Komentarze (12)

drobina

9 lat temu

Summer_night889: fajnie to wymyśliłaś:-) Życzę mocnych wrażeń podczas czytania lektury:-X (woot)

sirena46

9 lat temu

Gratuluję Zwyciężczyni nagrody książkowej 🙂
Ciekawie wymyślone, nic dodać nic ująć 🙂 🙂

pati25

9 lat temu

Gratuluję summer_night889 tej nagrody :-):-X Świetny pomysł.Dużo mocnych wrażeń poidczas czytania Ci życzę

Zostaw komentarz