Kroniki Lenny`ego. Syberia

Ewa Sosnowska to autorka świetnych powieści obyczajowych, podczas których czytelnik w ogóle nie odczuwa nudy. To zasługa umiejętnie poprowadzonej akcji. O czym opowiada powieść Kroniki Lenny`ego. Syberia?

Szalony zakład z kolegami z pracy

Z wiekiem tracimy zdolność do spontaniczności. Ale nie Lenny. Mężczyzna chciałby zrobić coś szalonego. Marzy mu się wyprawa ciężarówką w tajemnicze rejony Syberii, które fascynują wielu podróżników swoją dziewiczością i nieprzewidywalnością. Lenny nawet nie przypuszcza, że jego głupi zakład z kolegami z pracy, zakończy się tym, że dane będzie mu przeżyć przygodę życia. Jak zakończy się dla niego spontaniczna podróż na Syberię?

Czy podróż na Syberię scementuje związek?

Lenny nie jest skazany na samotną podróż w nieznane. Podczas wyprawy towarzystwa dotrzymywać będzie mu Asia. Lenny ma dwa miesiące na wykonanie zadania, które stało się przedmiotem zakładu. Czy uda mu się zrealizować to, do czego się zobowiązał? Jak ta niezwykła wyprawa wpłynie na relację Lenny`ego i Asi? Czy okaże się cementem, który scali ich związek? A może podróż w nieznane odkryje ciemną stronę partnera i stanie się kością niezgody?

Powieść pt. Kroniki Lenny`ego. Syberia obfituje w niesamowite wydarzenia podczas podróży na Syberię. Głównych bohaterów czeka wiele wyzwań i niespodzianek. Przyjdzie im też podjąć wiele trudnych decyzji. Jak sobie poradzą w niespodziewanych okolicznościach?