Kultura Styl życia

Idealna żona – Kimberly Belle

Idealna żona – Kimberly Belle

Szukasz dobrego thrillera psychologicznego, którego akcja będzie cię zaskakiwać? Koniecznie sięgnij po powieść Kimberly Belle pt. Idealna żona. Wartko tocząca się akcja, wiele znaków zapytania – wszystko to sprawia, że od książki nie sposób się oderwać.

Dokładnie zaplanowana ucieczka

Beth Murphy to postać, która intryguje czytelnika od pierwszej strony. Kobieta ucieka przed swoim mężem, który jest sprawcą przemocy domowej. Aby więcej nie cierpieć i nie czuć lęku, dokonuje licznych zmian. Nowy wygląd, nazwisko i miejsce zamieszkania mają zapewnić jej anonimowość. Beth zastawia też na swojego męża pułapki, które mają utrudnić mu poszukiwania. Kobieta nie uciekła z domu z dnia na dzień. Wcześniej wszystko dokładnie przemyślała, aby jej plan nie miał słabych punktów.

Tajemnicze zaginięcie żony

Gdy Beth ucieka przed swoim mężem, kilkaset kilometrów dalej Jeffrey powraca do domu po służbowym wyjeździe. Nie zastaje w nim żony, ta również nie odbiera od niego telefonów. Mężczyzna zastanawia się, co jest tego przyczyną. Jednocześnie obawia się, że jego małżonce mogło przydarzyć się coś złego. Aby odnaleźć Sabine, kontaktuje się ze znienawidzoną szwagierką.

Co się stało z Sabine? Jakie sekrety skrywa ta kobieta? Co łączy ją z Beth?

Idealna żona – trzymający w napięciu thriller psychologiczny

Idealna żona to świetnie skonstruowany thriller psychologiczny, który trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Nie można po prostu przerwać lektury. Ta wciąga bez reszty i zmusza nas do poznania zakończenia tej zawiłej historii. Kimberly Belle wie, jak zbudować napięcie w czytelniku. Ponadto w swojej książce pt. Idealna żona poruszyła wiele istotnych tematów społecznych, w tym przemoc domową, poszukiwanie pomocy przez ofiary tejże. Idealna żona pokazuje też dramaty, jakie rozgrywają się za drzwiami luksusowych posiadłości.

Komentarze (3)

alibabka

4 lata temu

Trudno być idealną żoną, gdy zagrożone jest nasze bezpieczeństwo… Podziwiam kobiety, które jednak decydują się uciec ze złych, toksycznych związków.

Zostaw komentarz