Kosmetyki Opinie

Kosmetyki z filtrem dla osób z cerą problemową

kosmetyki-z-filtrem-dla-osob-z-cera-problemowa

Cery problemowe należy szczególnie starannie chronić przed słońcem. Najlepiej stosować dermokosmetyki z filtrem SPF 30–50, dostosowane do wymagań skóry z danym problemem. Nie tylko zabezpieczą skórę przed promieniowaniem UV, ale również będą skutecznie pielęgnować i wspierać kuracje dermatologiczne.

Pamiętajmy, że przed promieniami UV należy też zabezpieczać skórę po wszelkich zabiegach kosmetologicznych i tych z zakresu medycyny estetycznej Naruszenie bariery ochronnej skóry sprawia, że w kontakcie ze słońcem bardziej narażona jest na powstanie podrażnień i przebarwień.

Specjalistyczna ochrona skór problemowych połączona z dedykowaną pielęgnacją:

•Krem nawilżająco-kojący do twarzy SPF 30, SEBOMOISTATIC, PHARMACERIS T. 44,90 zł/50 ml. Do skóry trądzikowej, a także przesuszonej i podrażnionej na skutek kuracji przeciwtrądzikowych, wymagającej ochrony przed promieniowaniem UV.

•Trójaktywny krem wybielający do twarzy na dzień SPF 50+, ALBUCIN, PHARMACERIS W. 39,90 zł/30 ml. Do skóry z przebarwieniami, z nierównym kolorytem i narażonej na powstawanie przebarwień, np. podczas ekspozycji na słońce, przyjmowania środków antykoncepcyjnych, w okresie ciąży, po zabiegach medycyny estetycznej.

•Fluid ochronno-korygujący łagodzący podrażnienia SPF 50+, PHARMACERIS F. 44,90 zł/30 ml. Polecany do skóry nadwrażliwej i podrażnionej przez słońce, jak i po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej: laserowych, peelingach oraz do cer z tendencją do tworzenia się przebarwień. Dostępny w 2 odcieniach: 01( ivory- kość słoniowa), 02( sand- piaskowy).

Dostępne wyłącznie w aptekach.
Więcej na www.pharmaceris.pl

Pharmaceris

Komentarze (3)

pati25

8 lat temu

Firma Pharmaceris jest mi bardzo dobrze znana.Ma świetne kosmetyki do różnych typów cer.I na różne problemy z cerą.Są to idealne kosmetyki dla mnie.Często je stosuję.Aktualnie uźywam pianki do mycia twarzy dla cer wrażliwych i alergicznych oraz płynu micelarnego

Mindi

8 lat temu

Firmę Pharmaceris świetnie znam bo często sięgam po jej kosmetyki ze względu na moją problematyczną cerę. Na stałe używam Fluid ochronno-korygujący łagodzący podrażnienia SPF 50+, wygląda naturalnie a do tego chroni i łagodzi moją skórę 🙂

dulcynea

8 lat temu

Ten trójaktywny krem wybielający to produkt jakby adresowany dla mnie .
Na śroďę zamówiłam w aptece spray na zespół suchego oka, zapytam też o ten krem.

Zostaw komentarz