poznaj-wyniki-testow-konsumenckich-globulek-hydrovag

Szacuje się, że 8 milionów Polek znajduje się w wieku menopauzalnym, z czego 75% pań zmaga się z co najmniej jednym dokuczliwym symptomem przekwitania. Wiele z nich wskutek niedoboru estrogenów boryka się z atrofią pochwy, czyli stopniowym spadkiem nawilżenia i problemami z utrzymaniem fizjologicznego pH okolic intymnych.

Kobietom, które odczuwają dyskomfort towarzyszący suchości pochwy, z pomocą przychodzą specjalistyczne preparaty. Globulki dopochwowe HydroVag® dzięki zawartości kwasu hialuronowego, glikogenu oraz kwasu mlekowego redukują objawy atrofii pochwy i przywracają jej fizjologiczne pH.

Na przełomie marca i kwietnia na portalu Menopauza.pl ogłosiliśmy nabór do testów konsumenckich globulek HydroVag®. Nadesłano wiele zgłoszeń, spośród których na podstawie wypełnionych ankiet rekrutacyjnych wyłoniono 30 uczestniczek akcji. Przez tydzień stosowały one globulki HydroVag®, po czym oceniły ich działanie. W niniejszym artykule zostały zebrane i przedstawione opinie uczestniczek testu konsumenckiego.

Redukcja uczucia dyskomfortu okolic intymnych

Suchość pochwy to problem, z którym borykają się nie tylko kobiety w okresie menopauzy, ale też panie po terapii onkologicznej, korzystające z antykoncepcji hormonalnej czy długotrwale karmiące piersią. Dolegliwości towarzyszące tej przypadłości bywają niezwykle uciążliwe i znacząco obniżają jakość życia. Czy globulki HydroVag® zredukowały uczucie dyskomfortu pochwy i okolic intymnych? Poznajcie opinie naszych użytkowniczek.

„Aplikacja HydroVag odbywała się bez problemów – globulki są odpowiedniej wielkości i kształtu. To bardzo dobry produkt! Przez długi czas miałam problem z suchością pochwy, stosowałam różne rzeczy, żeby sobie pomóc, jednak dopiero po kuracji HydroVag suchość pochwy ustąpiła, teraz czuję się dobrze nawilżona”deklaruje Aneczkaa.

„Zniknęło uczucie dyskomfortu w okolicach intymnych, nie odczuwam swędzenia i pieczenia. Nawilżenie pochwy jest w znacznym stopniu lepsze. Na 100% mogę polecić i na pewno będę używała w przyszłości globulek HydroVag:)”podkreśla asiuniaskc.

„Ogólne wrażenie po zastosowaniu globulek HydroVag jest bardzo dobre. To produkt idealny dla każdej kobiety stosującej hormonalną terapię zastępczą. Ponadto jestem pewna, że stosowanie go podczas antybiotykoterapii spowodowałoby zmniejszenie skutków ubocznych związanych z przyjmowaniem leków”mówi zosia.

„Po pierwszym zastosowaniu globulki HydroVag odczuwałam lekkie pieczenie, ale już za drugim razem obyło się bez żadnych dolegliwości. Świetny kształt umożliwia bezproblemową aplikację. Od razu odczuwalna jest poprawa, jeśli chodzi o suchość pochwy – już po pierwszej aplikacji poprawa była bardzo wyraźna – a w tej chwili problem zniknął zupełnie”twierdzi Danusiate.

„Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona działaniem HydroVag. Aplikacja globulek nie nastręcza trudności. Już po pierwszym zastosowaniu zauważyłam wyraźną poprawę nawilżenia. Globulki nie powodują żadnych podrażnień, nie plamią bielizny. To produkt, którego szukałam”zaznacza lena341.

„Do niedawna nawet cytologia była dla mnie niezwykle bolesna. Wynikało to z suchości pochwy, która “dopadła” mnie w okresie przekwitania. Cieszę się, że trafiłam na ogłoszenie o naborze do testów konsumenckich globulek HydroVag, ponieważ odkryłam świetny produkt, który z przyjemnością będę polecała innym. Po tygodniu wszystkie dokuczliwe dolegliwości zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. W związku z tym, iż nie chciałam zaprzepaścić efektów kuracji, poprosiłam córkę o zakup kolejnego opakowania HydroVag. Na uwagę zasługuję również fakt, iż podczas aplikacji globulki nie odczuwałam żadnego dyskomfortu. HydroVag jest naprawdę malutki i nawet nastolatki, które nie współżyły, nie powinny mieć z jego włożeniem najmniejszych problemów”relacjonuje Zofia M.

Artykuł sponsorowany