Intymnie Suchość pochwy

Poznaj wyniki testów konsumenckich globulek HydroVag®!

poznaj-wyniki-testow-konsumenckich-globulek-hydrovag

Szacuje się, że 8 milionów Polek znajduje się w wieku menopauzalnym, z czego 75% pań zmaga się z co najmniej jednym dokuczliwym symptomem przekwitania. Wiele z nich wskutek niedoboru estrogenów boryka się z atrofią pochwy, czyli stopniowym spadkiem nawilżenia i problemami z utrzymaniem fizjologicznego pH okolic intymnych.

Kobietom, które odczuwają dyskomfort towarzyszący suchości pochwy, z pomocą przychodzą specjalistyczne preparaty. Globulki dopochwowe HydroVag® dzięki zawartości kwasu hialuronowego, glikogenu oraz kwasu mlekowego redukują objawy atrofii pochwy i przywracają jej fizjologiczne pH.

Na przełomie marca i kwietnia na portalu Menopauza.pl ogłosiliśmy nabór do testów konsumenckich globulek HydroVag®. Nadesłano wiele zgłoszeń, spośród których na podstawie wypełnionych ankiet rekrutacyjnych wyłoniono 30 uczestniczek akcji. Przez tydzień stosowały one globulki HydroVag®, po czym oceniły ich działanie. W niniejszym artykule zostały zebrane i przedstawione opinie uczestniczek testu konsumenckiego.

Redukcja uczucia dyskomfortu okolic intymnych

Suchość pochwy to problem, z którym borykają się nie tylko kobiety w okresie menopauzy, ale też panie po terapii onkologicznej, korzystające z antykoncepcji hormonalnej czy długotrwale karmiące piersią. Dolegliwości towarzyszące tej przypadłości bywają niezwykle uciążliwe i znacząco obniżają jakość życia. Czy globulki HydroVag® zredukowały uczucie dyskomfortu pochwy i okolic intymnych? Poznajcie opinie naszych użytkowniczek.

„Aplikacja HydroVag odbywała się bez problemów – globulki są odpowiedniej wielkości i kształtu. To bardzo dobry produkt! Przez długi czas miałam problem z suchością pochwy, stosowałam różne rzeczy, żeby sobie pomóc, jednak dopiero po kuracji HydroVag suchość pochwy ustąpiła, teraz czuję się dobrze nawilżona”deklaruje Aneczkaa.

„Zniknęło uczucie dyskomfortu w okolicach intymnych, nie odczuwam swędzenia i pieczenia. Nawilżenie pochwy jest w znacznym stopniu lepsze. Na 100% mogę polecić i na pewno będę używała w przyszłości globulek HydroVag:)”podkreśla asiuniaskc.

„Ogólne wrażenie po zastosowaniu globulek HydroVag jest bardzo dobre. To produkt idealny dla każdej kobiety stosującej hormonalną terapię zastępczą. Ponadto jestem pewna, że stosowanie go podczas antybiotykoterapii spowodowałoby zmniejszenie skutków ubocznych związanych z przyjmowaniem leków”mówi zosia.

„Po pierwszym zastosowaniu globulki HydroVag odczuwałam lekkie pieczenie, ale już za drugim razem obyło się bez żadnych dolegliwości. Świetny kształt umożliwia bezproblemową aplikację. Od razu odczuwalna jest poprawa, jeśli chodzi o suchość pochwy – już po pierwszej aplikacji poprawa była bardzo wyraźna – a w tej chwili problem zniknął zupełnie”twierdzi Danusiate.

„Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona działaniem HydroVag. Aplikacja globulek nie nastręcza trudności. Już po pierwszym zastosowaniu zauważyłam wyraźną poprawę nawilżenia. Globulki nie powodują żadnych podrażnień, nie plamią bielizny. To produkt, którego szukałam”zaznacza lena341.

„Do niedawna nawet cytologia była dla mnie niezwykle bolesna. Wynikało to z suchości pochwy, która “dopadła” mnie w okresie przekwitania. Cieszę się, że trafiłam na ogłoszenie o naborze do testów konsumenckich globulek HydroVag, ponieważ odkryłam świetny produkt, który z przyjemnością będę polecała innym. Po tygodniu wszystkie dokuczliwe dolegliwości zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. W związku z tym, iż nie chciałam zaprzepaścić efektów kuracji, poprosiłam córkę o zakup kolejnego opakowania HydroVag. Na uwagę zasługuję również fakt, iż podczas aplikacji globulki nie odczuwałam żadnego dyskomfortu. HydroVag jest naprawdę malutki i nawet nastolatki, które nie współżyły, nie powinny mieć z jego włożeniem najmniejszych problemów”relacjonuje Zofia M.

Artykuł sponsorowany

Szacuje się, że 8 milionów Polek znajduje się w wieku menopauzalnym, z czego 75% pań zmaga się z co najmniej jednym dokuczliwym symptomem przekwitania. Wiele z nich wskutek niedoboru estrogenów boryka się z atrofią pochwy, czyli stopniowym spadkiem nawilżenia i problemami z utrzymaniem fizjologicznego pH okolic intymnych.

Łagodzenie świądu i pieczenia towarzyszących suchości pochwy

Panie zmagające się z suchością pochwy często skarżą się na uczucie napięcia, swędzenia i pieczenia okolic intymnych. Jak uczestniczki testów konsumenckich oceniają skuteczność produktu HydroVag® w łagodzeniu ww. dolegliwości?

„Po tygodniu stosowania produktu HydroVag efekt był na tyle obiecujący, że zdecydowałam się dokupić kolejne opakowanie globulek. To rozwiązanie okazało się strzałem w dziesiątkę. Po tygodniu pochwa stała się lepiej nawilżona, zniknęło nieprzyjemne pieczenie, a moje samopoczucie uległo poprawie. Kuracja podtrzymująca postawiła kropkę nad “i” i dopełniła dzieła”podkreśla Natalia G.

„Globulki HydroVag wzbudziły moją ciekawość ze względu na ciągle doskwierające mi uczucie suchości i napięcia pochwy, wynikające w dużej mierze z przyjmowania silnych leków hormonalnych i sterydów, a także z uwagi na częste infekcje dróg rodnych. Przyznam szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczona efektem. Po 7 dniach stosowania odczuwam znaczną poprawę. Poza tym, że nawilżenie pochwy jest o wiele lepsze, to udało się pozbyć infekcji, uczucia pieczenia i swędzenia okolic intymnych. Dla podtrzymania efektów stosowałam globulki co 2 dni przez kolejny tydzień i na pewno będę powtarzała kurację. Co jakiś czas”deklaruje timus.

“HydroVag pomógł mi znacząco w moich problemach intymnych. Złagodził podrażnienia i swędzenie”mówi smutno86.

„Dzięki globulkom HydroVag ustąpiły jeszcze takie objawy jak: podrażnienie, swędzenie i upławy. Myślę, że za jakiś czas powtórzę kurację dla utrzymania efektu, a przy okazji ochrony przeciw infekcjom”deklaruje Aneczkaa.

„Muszę przyznać, że nie wierzyłam w cudowne działanie tego preparatu, tymczasem u mnie sprawdził się rewelacyjnie, już po zastosowaniu drugiej globulki HydroVag, nie czułam suchości, a świąd i pieczenie całkowicie ustały”zaznacza kamilkakicia.

“Preparat HydroVag bardzo fajnie się u mnie sprawdził i jestem zadowolona z efektów, które uzyskałam po 7-dniowej kuracji. Zniknął dyskomfort związany z suchością pochwy, nie ma śladu po podrażnieniach oraz uczuciu swędzenia i pieczenia”twierdzi krystyna215.

„W przypadku preparatu HydroVag spotkała mnie miła niespodzianka. Gdy po raz pierwszy otworzyłam opakowanie, moim oczom ukazały się malutkie globulki. Ich anatomiczny kształt umożliwił bezbolesną aplikację. Już po kilku dniach dostrzegłam wyraźną poprawę. Zniknął dyskomfort związany z suchością pochwy i świądem, zwłaszcza ten drugi był szczególnie uciążliwy”cieszy się Jadźka66.

Artykuł sponsorowany

Szacuje się, że 8 milionów Polek znajduje się w wieku menopauzalnym, z czego 75% pań zmaga się z co najmniej jednym dokuczliwym symptomem przekwitania. Wiele z nich wskutek niedoboru estrogenów boryka się z atrofią pochwy, czyli stopniowym spadkiem nawilżenia i problemami z utrzymaniem fizjologicznego pH okolic intymnych.

Wsparcie w leczeniu infekcji intymnych

Szacuje się, że ponad połowa kobiet doświadcza infekcji intymnych przynajmniej raz w życiu. Wśród czynników ryzyka wymienia się noszenie bielizny uszytej z mało przewiewnych materiałów, antybiotykoterapię, ciążę, menopauzę, aktywność fizyczną i korzystanie z kąpielisk. Kwaśny odczyn w naturalny sposób chroni pochwę przed infekcjami. Jednym z zadań globulek dopochwowych HydroVag® jest przywrócenie fizjologicznego pH miejscom intymnym. Czy wspomniany produkt okazał się pomocny w walce z infekcjami pochwy?

„Nawracające infekcje okolic intymnych są moją największą zmorą. Za każdym razem, gdy wydaje mi się, że problem został już zażegnany, powraca do mnie jak bumerang. Kiedy dowiedziałam się o testach konsumenckich globulek HydroVag, postanowiłam wziąć w nich udział. Żałuję, że o ich istnieniu dowiedziałam się tak późno, ponieważ pomogły mi wyjść na prostą. Po raz pierwszy udało mi się uniknąć wizyty u ginekologa, wcześniej odwiedzałam swojego lekarza przynajmniej raz w miesiącu. W związku z tym, iż globulki sprawdziły się jako preparat stosowany prewencyjnie, poleciłam go mojej mamie, do której po operacji ciągle przyplątują się jakieś infekcje i stany zapalne pochwy”deklaruje Judyta C.

„Testy globulek HydroVag zbiegły się w czasie z infekcją pochwy, która przyplątała się do mnie podczas wiosennej wycieczki do Egiptu. Z podróży wróciłam z mnóstwem zdjęć, bagażem pięknych wspomnień i upławami, którym towarzyszyło pieczenie. To ostatnie czasem było tak silne, że nie potrafiłam skupić się na pracy. Oczywiście kilka dni po powrocie do Polski odwiedziłam ginekologa, który przepisał mi leki przeciwgrzybicze. Tak się złożyło, że podczas kuracji mogłam liczyć na dodatkowe wsparcie w postaci globulek HydroVag. Z ich stosowaniem wiązałam spore nadzieje i z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że nie zawiodłam się. Z reguły leczenie z wykorzystaniem antybiotyków kończyło się u mnie wyjałowieniem i “wysuszeniem” pochwy, co z kolei sprzyjało kolejnym zakażeniom. Tym razem było inaczej. Dzięki globulkom HydroVag udało mi się uniknąć dokuczliwych dolegliwości takich jak pieczenie czy swędzenie. Pochwa jest dobrze nawilżona, a seks z moim partnerem równie przyjemny jak przed egipską infekcją”podkreśla Kalina.

„Odkąd borykam się z cukrzycą, zdecydowanie częściej zdarzają mi się infekcje intymne. Początek kuracji z wykorzystaniem produktu HydroVag zbiegł się w czasie ze stosowaniem maści przeciwgrzybiczych, toteż miałam okazję sprawdzić, czy warto stosować globulki jako dopełnienie leczenia. Eksperyment wypadł pomyślnie, po raz pierwszy udało mi się pozbyć infekcji, nie doznawszy przy tym wysuszenia pochwy. Choć maści przepisywane przez ginekologa są skuteczne, ich stosowanie sprawia, że miejsca intymne domagają się nawilżenia. Dzięki produktowi HydroVag uniknęłam suchości pochwy i uciążliwych dolegliwości towarzyszących tej przypadłości” –*zaznacza Gosia W.*

Artykuł sponsorowany

Szacuje się, że 8 milionów Polek znajduje się w wieku menopauzalnym, z czego 75% pań zmaga się z co najmniej jednym dokuczliwym symptomem przekwitania. Wiele z nich wskutek niedoboru estrogenów boryka się z atrofią pochwy, czyli stopniowym spadkiem nawilżenia i problemami z utrzymaniem fizjologicznego pH okolic intymnych.

Poprawa jakości życia seksualnego

Panie w okresie przekwitania często skarżą się na bolesne stosunki. Przyczyną problemu jest suchość pochwy, która wiąże się ze zmianami hormonalnymi, jakie dokonują się w organizmie kobiet zmagających się z menopauzą. Niedobór estrogenów przyczynia się do powstania zmian w obrębie nabłonka i mikroflory pochwy, co z kolei prowadzi do spadku nawilżenia i zmniejszenia zdolności nabłonka do regeneracji. W jaki sposób kuracja z wykorzystaniem globulek HydroVag® wpłynęła na jakość życia seksualnego czytelniczek portalu Menopauza.pl?

„Składniki preparatu świetnie nawilżają śluzówkę, wyrównują naturalne pH. Zmniejszają podrażnienia okolic intymnych, likwidują dyskomfort związany ze współżyciem. Dziękuję za możliwość przetestowania, na pewno jeszcze nie raz kupię HydroVag. W moim przypadku sprawdził się świetnie”podkreśla strzelec02.

„Moje życie seksualne znacznie się poprawiło. Odczuwam większą przyjemność z seksu. Nie czuję już dyskomfortu po stosunku. Moje pożądanie znacznie wzrosło. Mój partner cieszy się, że odkryliśmy HydroVag”deklaruje paula87x.

„Partner zadowolony, bo nareszcie seks nie boli i sprawia mi przyjemność. Pochwa jest bardzo dobrze nawilżona. Preparat HydroVag rewelacyjny!”rekomenduje kamilkakicia.

„Ogólne wrażenia są ok, w przypadku nawilżenia i pożądania nastąpiła znaczna poprawa. Orgazm też osiągnęłam, bez szczególnych zabiegów, co się rzadko zdarza. Jestem bardzo zadowolona z uzyskanych rezultatów!”zaznacza Jusstine.

„Poprawa stopnia nawilżenia okolic intymnych bezpośrednio przełożyła się na satysfakcję seksualną. Dzięki produktowi HydroVag nie odczuwam bólu podczas współżycia i mogę w pełni cieszyć się erotyczną stroną życia”podkreśla Jadźka66.

„Długo nie potrafiłam zrozumieć, dlaczego ludzie tak bardzo zachwycają się seksem i piszą o ogromnej satysfakcji płynącej z tej sfery życia. Dla mnie każde zbliżenie kończyło się trudnym do zniesienia bólem. Chociaż mam wspaniałego, kochającego partnera seks rzadko sprawiał mi przyjemność. Początkowo za zaistniały stan rzeczy obwiniałam błędy w budowie anatomicznej, ale jak się okazało, problem leżał zupełnie gdzie indziej. Dzięki globulkom HydroVag pozbyłam się suchości pochwy, która utrudniała zbliżenia. Wraz z prawidłowym nawilżeniem pochwy zniknęły wszystkie moje problemy. Po zakończeniu kuracji po raz pierwszy udało mi się osiągnąć orgazm i teraz rozumiem zachwyty nad seksem”mówi czerwonaszminka.

„Początkowo menopauza obchodziła się ze mną łaskawie, nie odczuwałam uderzeń gorąca, ominęły mnie nocne poty i huśtawki nastrojów. Niestety, niedobór estrogenów z czasem mocno dał mi się we znaki. Pojawiła się suchość pochwy, a wraz z nią pożądanie seksualne spadło niemal do zera. W rezultacie przekwitanie odbiło się negatywnie na relacji z moim mężem, z którym do tej pory chętnie współżyłam. Chcąc uporać się z problemem, wypróbowałam wiele różnego rodzaju preparatów. Niektóre z nich przynosiły krótkotrwałą poprawę, inne okazały się zupełnie bezużyteczne. Do testowania globulek HydroVag podeszłam dosyć sceptycznie. Po zakończeniu kuracji mogę powiedzieć, że globulki okazały się niezwykle skuteczne w zwalczaniu suchości pochwy. Odkąd miejsca intymne są dobrze nawilżone, seks przestał sprawiać mi ból, a mąż nie czuje się zaniedbywany. Z pewnością nie poprzestanę na opakowaniu, które otrzymałam do przetestowania. W przyszłości zamierzam przeprowadzić dodatkową kurację w celu podtrzymania efektu. Wszak lepiej zapobiegać niż leczyć;)”twierdzi Marta W.

„Po 7-dniowej kuracji z globulkami HydroVag w roli głównej dostrzegłam poprawę, zniknęło uczucie ściągnięcia, wreszcie mogłam kochać się z moim mężem bez użycia lubrykantów. Jestem bardzo zadowolona z działania produktu”deklaruje Alicja T.

„Wraz z zakończeniem kuracji globulkami HydroVag na nowo odkryłam radość czerpaną z seksu”zaznacza Natalia G.

Artykuł sponsorowany

Szacuje się, że 8 milionów Polek znajduje się w wieku menopauzalnym, z czego 75% pań zmaga się z co najmniej jednym dokuczliwym symptomem przekwitania. Wiele z nich wskutek niedoboru estrogenów boryka się z atrofią pochwy, czyli stopniowym spadkiem nawilżenia i problemami z utrzymaniem fizjologicznego pH okolic intymnych.

Uczestniczki testów poleciłyby HydroVag® swojej przyjaciółce!

Podejmując decyzję o zakupie danego produktu, często kierujemy się opinią znajomych, ich zdanie uważamy za istotne, ponieważ wiemy, że poleciliby nam tylko te specyfiki, z których rzeczywiście są zadowoleni. Uczestniczki testów konsumenckich deklarują, iż będą rekomendowały globulki HydroVag® swoim przyjaciółkom i krewnym.

„Z wielką przyjemnością polecam globulki znajomym, które mają podobne problemy do moich”podkreśla Aneczkaa.

„Preparat HydroVag naprawdę wart jest polecenia”mówi krystyna215.

„HydroVag z czystym sumieniem mogę polecić kobietom, które podobnie jak ja skarżą się na ból podczas współżycia”zaznacza czerwonaszminka.

„Poleciłam go już swojej przyjaciółce, która ostatnio ma problemy intymne”twierdzi Alicja T.

Uczestniczki testów konsumenckich chętnie dzieliły się swoimi wrażeniami nt. globulek HydroVag® z innymi użytkowniczkami portalu Menopauza.pl. Swoje opinie zamieszczały w dyskusjach pod artykułami opublikowanymi na serwisie.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (31)

adel

8 lat temu

Ja też przyłączam się do zadowolonych Pań! HydroVag od dłuższego czasu gości w mojej apteczce 🙂

Emilly27k

8 lat temu

Filunia powiem ci ,że gdy 8 lat miałam pierwszą wykonywaną cytologię to odczuwałam lęk, ale byłam wewnętrznie nastawiona na to nieprzyjemne dla mnie badanie. Teraz bez żadnej krępacji i czuję o niebo lepiej.

filodendron

8 lat temu

Ja sie krępuję badań intymnych ,ale chodzę na nie. Innej rady nie ma, trzeba walczyc o zdrowie i zycie.

Emilly27k

8 lat temu

Wiadomo,że nie wszystkie kobiety lubią wykonywać badania związane z ich intymnością.Przykładem jest badanie cytologiczne. Oczywiście,że gdy znamy opinie innych osób jest nam łatwiej kupić dany i sprawdzony produkt. :)))

Forbidden_flower

8 lat temu

Cenne opinie innych kobiet 🙂 Świadczy to o skuteczności HydroVagu, więc chyba też go spróbuję 🙂

Mindi

8 lat temu

Moja sąsiadka cierpi na dyskomfort spowodowany dolegliwościami intymnymi. Poradziłam jej zakup globulek HydroVag , po kilku dniach stosowania chwaliła szybką poprawę 🙂

Doris_Key

8 lat temu

Wiedząc, że ktoś przetestował te globulki czuję się pewniej i bezpieczniej, teraz nie będę miała oporów przed ich zakupem 🙂

Ewelina_G

8 lat temu

Piszecie, że jesteście zadowolone z tych globulek 🙂 Chyba też zaopatrzę się w opakowanie 🙂

Emilly27k

8 lat temu

To miłe cieszyć się szczęściem kiedy wie co się testuje i ma się 100% skutecznej gwarancji w zastosowaniu danego produktu. :)))

mejgosia

8 lat temu

Chyba to odpowiedni czas aby napisać co dalej . A dalej używam. HydroVag jest już moim stałym zakupem w aptece!. Używam średnio trzy globulki na tydzień . Polecam szczerze ten specyfik jest naprawdę dobry!:-X

elle@elle

8 lat temu

ja mam ogolnie dyskomfot psychiczny przy uzywaniu globulek ale ciesze sie ze dziewczeta maja pozytywne doswiadczenia :)))

syrenka321

8 lat temu

pozytywnych opini jest duzo, ja rowniez jestem bardz zadowolona z dzialania globulek! Hydrovag szybko, bo w pare dni przywrocil mi nawilzenie pochwy, a przy okazji zadbal o ochrone okolic intymnych przed infekcjami!!

sirena46

8 lat temu

Z opinii widać, że HydroVag pomaga kobietom w różnym wieku i wszystkie są zadowolone z jego działania 🙂
Tyle pozytywnych opinii może świadczyć tylko o jednych, że preparat jest dobry !!!!!!!

drobina

8 lat temu

Bardzo ciekawe opinie. Kiedyś także stosowałam globulki HydroVag® i byłam z nich bardzo zadowolona.

Mindi

8 lat temu

Po wpisach widać, że kobiety są zadowolone z działania globulek dopochwowych HydroVag. Gdy będę miała jakiś problem ze sferą intymną to sięgnę po te globulki bez obaw. Fakt, że wśród osób stosujących jakiś preparat czy lek może się zdarzyć osoba uczulona lub w inny sposób tolerująca.

Emilly27k

8 lat temu

Tess nigdy nie ma 100%,że dany produkt się sprawdzi.
Każda z nas jest inna. Czasem dany produkt może wywołać negatywne skutki o czym nie mamy zielonego pojęcia.

Tess

8 lat temu

Najlepsze są takie sprawdzone produkty. Dziękuję za podzielenie się wrażeniami i skutecznością. Bez obaw sięgnę po ten produkt.

pati25

8 lat temu

Te opinie są bardzo zachęcające do wypróbowania tych globulek HydroVag.Na pewno w razie problemu intymnego kupię te globulki :-X:-)

dulcynea

8 lat temu

Ciekawe opinie Pań , które testowały globulki dopochwowe HydroVag. Opinie bardzo pozytywne . Ja sama dla siebie przetestowałam specyfik , z efektów byłam zadowolona.
Dobry i bez recepty:-)

Zostaw komentarz