Dzieje się Konkursy Najnowsze konkursy!

Konkurs: Tak dobrze mnie znasz

konkurs-tak-dobrze-mnie-znasz

Trzydziestoletnia Morgan Prager pisze pracę magisterską z wiktymologii w instytucie prawa karnego John Jay College na Manhattanie. Od niedawna jest zaręczona z Bennettem, mężczyzną uwodzicielskim, ale zaborczym i do tego tajemniczym. Pewnego dnia po powrocie do domu znajduje ciało Bennetta…

Morgan próbuje odnaleźć jego rodziców, chcąc powiadomić ich o tragedii… i odkrywa, że ukochany wcale nie był człowiekiem, za którego się podawał. Wszystko, co jej o sobie powiedział było kłamstwem. Tak naprawdę miał kilka narzeczonych i posiadał cechy typowe dla socjopaty. A potem jego inne kobiety, jedna po drugiej, znikają. Nagle śledztwo Morgan w sprawie Bennetta staje się sprawą życia i śmierci: żeby ocaleć, musi się dowiedzieć, kto zabija jego wcześniejsze narzeczone.

Wygraj thriller Tak dobrze mnie znasz!

Jeśli zaintrygował cię opis thrillera Tak dobrze mnie znasz, weź udział w naszym konkursie. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Prószyński i S-ka mamy do rozdania 4 egzemplarze tej niezwykłej książki. Aby zdobyć jeden z nich, wystarczy w sposób kreatywny dokończyć poniższe zdanie.

“Byłe narzeczone Bennetta morduje…”

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 30.08.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać za pomocą formularza kontaktowego.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 30.08.2015 r. do godziny 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 4 powieści A.J. Rich Tak dobrze mnie znasz jest wydawnictwo Prószyński i S-ka.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Dopuszczalne jest dopisanie dodatkowych zdań w celu wyjaśnienia swojej koncepcji.
9) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Tekst sponsorowany

Komentarze (16)

Emilly27k

8 lat temu

Niestety nie ma szczęścia w konkursach ostatnio.
Mimo wszystko się nie poddaje i swojego szczęścia próbuje. :)))

elle@elle

8 lat temu

nie przejmuj tak sie kochana to tylko konkurs a nie cel sam w sobie portalu ,ja mam nadzieje ze tym razem wierne komentatorki portalu zostana docenione jak troche szczescia dopisze :)))

Emilly27k

9 lat temu

Opuszcza szczęście kochana pomimo starań.
Szczęście jest takie,że jest i znika.Może tym razem się uda. :)))

elle@elle

9 lat temu

moze wreszcie Filo i Emily bedziecie mialy szczescie w konkursie bo od dawna u Was posucha ,sobie szczesci tez zycze ale roznie z tym bywa niestety :)))

Emilly27k

9 lat temu

Nie mam innego wyjścia jeśli chodzi o stworzenie rozwiązania. Elle przyjdzie wena, ale człowiek taki ostatnio zmęczony i koncepcji brak.

elle@elle

9 lat temu

wena przyszla do mnie w srodku nocy ,wiec siadlam i napisalam rozwiazanie a jak to bedzie ocenienione to nie wiem, zdarzalo sie bowiem ,ze wygrywaly prace ,ktorych autorki mialy podobna koncpecje do mojej i coz bylo zrobic skoro to nie bylam ja?brak szczescia?moze tak,ale ja sie az tak nie przejmuje ,beda kolejne konkursy, nowe szanse na wygrana :)))i Ty Emily nie przejmuj sie jak nie wygrasz, graj dalej ,do skutku, kiedys nadejdzie Twoj Dzien Zwyciestwa czego Ci zycze!:)))

pati25

9 lat temu

BBardzo zaintrygował mnie ten thiller 🙂 To mój jeden z ulubionych gatunków więc obowiązkowo biorę udział :-X

dulcynea

9 lat temu

Kolejny konkurs dla aktywnych kobiet.
Muszę się rozejrzeć za tą powieścią, całkiem ciekawie się zapowiada:-X

Zostaw komentarz