Dzieje się Wydarzenia

Konkurs #styLOVEhistorie

konkurs-stylovehistorie

Electrolux przygotował wyjątkowy konkurs #styLOVEhistorie, dedykowany kobietom. Został on zainspirowany miłością do delikatnych tkanin i drogocennych materiałów oraz potrzebą ich odpowiedniej pielęgnacji. Na uczestniczki czekają niezwykłe nagrody – unikalna kreacja zaprojektowana i uszyta przez jednego z najlepszych polskich projektantów, Mariusza Przybylskiego oraz nowa pralka Electrolux UltraCare Eco! Konkurs trwa do 16 stycznia 2015 r.

Ubrania wykonane z delikatnych tkanin mają dla wielu z nas szczególne znaczenie – sprawiają, że czujemy się bardziej kobieco, elegancko i wyjątkowo. To właśnie pasja do piękna i miłość do najcenniejszych materiałów były inspiracją do stworzenia konkursu #styLOVEhistorie.

Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Zadaniem uczestniczek konkursu #styLOVEhistorie jest przesłanie zdjęcia swojej stylizacji wykonanej z wykorzystaniem delikatnej tkaniny. Zgłoszenie konkursowe musi zawierać także opis przedstawiający, jak wyobrażają sobie swoją wymarzoną sukienkę – z jakiej tkaniny powinna być wykonana oraz uzasadnienie, dlaczego akurat ten materiał postrzegają jako szczególnie cenny i wyjątkowy. Pracę trzeba także opatrzyć odpowiednim hasztagiem będącym nazwą wymarzonej tkaniny, np.: #kaszmir, #jedwab itp. Odpowiedzi należy przesyłać mailowo na adres stylovehistorie@poczta.multipr.pl w terminie do 16 stycznia 2015 r. Do rąk zwyciężczyni trafią niezwykle cenne nagrody – unikalna kreacja zaprojektowana i uszyta specjalnie dla niej przez Mariusza Przybylskiego oraz nowa pralka Electrolux UltraCare Eco, która doskonale zadba o nawet najbardziej delikatne materiały.

Zapraszamy do udziału!

Więcej informacji o kampanii oraz konkursie: http://www.electrolux.pl/stylovehistorie

Materiały prasowe

Komentarze (15)

elle@elle

9 lat temu

bylo tylko ogloszenie wynikow na Facebooku ale zdjecia nie pokazali wygranej stylizacji a szkoda:)))

drobina

9 lat temu

Wprawdzie nie brałam udziału w tym konkursie, ale bardzo mnie ciekawi czyja stylizacja okazała się najpiękniejsza. Czy są gdzieś wyniki tego konkursu?

elle@elle

9 lat temu

no tak masz niestety racje ja mysle ze jak taka wartosciowa nagroda to po znajomosci komus daja to nie dla nas szaraczkow tylko dla wybranych,w sumie nawet tego wygranego projektu nie okazali :)))

Emilly27k

9 lat temu

Wybór nie należy do najłatwiejszy jeśli człowiek się stara, ale potem łudzi nadzieją,że ktoś go doceni. Okazuje się na końcu ,że żyjemy niespełnionymi marzeniami, a to boli.

elle@elle

9 lat temu

wiem kochana ale licze na to ze skoro taka cenna nagroda to firma bogata i wyroznienia tez dadza,trudno wybrac naprawde ten jeden,,jedyny projekt na pewno bedzie troche ladnych rzeczy:)))

Emilly27k

9 lat temu

Udział wzięłam w konkursie, ale no zobaczymy. Ostatnia chwila. Co będzie to będzie. Miło by było ,gdyby były wyróżnienia, ale wiesz jak to jest z wyróżnieniami.

elle@elle

9 lat temu

Na pewno bedzie duzo zgloszen ,takie fajne nagrody i wartosciowe ,ja torche ubran projektuje i fajnie byloby w dniu moich urodzin wygrac u takiego znanego projektanta zeby wyróznił,ciekawi mnie tez czy beda nagrody dodatkowe,jakies wyroznienia dla ciekawszych projektow ,firma od konkursu bogata,skoro pralke daja a do tego ekstra sukienke ,ja juz sowje zgloszenie dalam i czekam na efekty,:)))

Emilly27k

9 lat temu

Masz rację Elle. Redakcja stara się aby zadowolić nas nawet jesteśmy w różnych wiekach:)
Ja się czuje super pomimo swojej 30:)

elle@elle

9 lat temu

Należa sie wyrazy uznania dla Redakcji Portalu,ze nas informuja o tylu fajnych konkursach w skali ogólnopolskiej,nie trzeba wertowac calego internetu wszystko co ciekawe jest zebrane u nas :)))

elle@elle

9 lat temu

Chętnie wezme udzial,poniewaz mam juz kilka wykonanych swoich projektow ,co prawda nie sukienek bo sa bardziej uniwersalne typu kostium i ciekawa jestem jak mnie kots znany oceni ,a moze nawet udaloby sie projketowac dla kogos tak znanego,jakby mu sie moje prace spodobaly,marzenie!:)))

Emilly27k

9 lat temu

Miło było by się zdecydować na udział, ale wiesz Mindi trzeba mieć koncepcję i pomysł na dobrą realizację.

Mindi

9 lat temu

Taki konkurs to marzenie, chętnie wzięłabym udział ale jakoś wątpię w moje zdolności i szanse. Ale jest kilka dni na zastanowienie, może jakiś pomysł zaświta w głowie 😉

Emilly27k

9 lat temu

Przyznam,że nagroda w konkursie jest super. Większość z nas marzy aby stworzyć piękną kreację.

pati25

9 lat temu

Nagroda w tym konkursie jest wyjątkowa.Bo która z kobiet nie marzy o tym,aby mieć sukienkę zaprojektowaną przez znanego projektanta.No,drogie Panie,do dzieła !

Zostaw komentarz