Dzieje się Konkursy Najnowsze konkursy!

Konkurs: „Siewcy strachu”

konkurs-siewcy-strachu

Dwie kobiety mają obsesję na punkcie najsłynniejszego amerykańskiego mordercy, Teda Bundy’ego.

Jedna jest policjantką, której siostra mogła paść jego ofiarą. Druga to obłąkana fanka, która korespondowała z nim, gdy siedział w więzieniu, i wychowała syna, żeby podjął jego dzieło. Żeby oczarowywał i wabił niewinne dziewczyny. Żeby porwał, zgwałcił i zabił więcej kobiet niż którykolwiek seryjny morderca w historii. I żeby wciągnął ogarniętą obsesją policjantkę w pułapkę tak chorą i szaloną jak sam Bundy.

Wygraj thriller Gregga Olsena pt. Siewcy strachu!

Jeśli zaintrygował cię opis thrillera “Siewcy strachu”, już dziś weź udział w naszym konkursie. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Prószyński i S-ka mamy do rozdania 4 egzemplarze tej trzymającej w napięciu książki. Aby zdobyć jeden z nich wystarczy udzielić odpowiedzi na poniższe pytanie.

Dlaczego jedna z kobiet zafascynowała się Tedem Bundy`m do tego stopnia, że wychowała swojego syna na mordercę? W kilku zdaniach opisz potencjalne motywy jej postępowania.

Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 21.06.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać za pomocą formularza kontaktowego.

Życzymy powodzenia!

Redakcja, artykuł sponsorowany

Komentarze (18)

Emilly27k

5 lat temu

Masz rację jutro wyniki. Pewnie znowu nastawię się zacznę miło dzień, a okażę się ,że tylko pomarzyłam sobie miło na jawie:)

Emilly27k

5 lat temu

Oby zakończenie było konkretne i na temat.
Zawsze jestem szczęśliwa kiedy zamieszczę odpowiedź, a potem lekki stres przed wynikami. 🙂

elle@elle

5 lat temu

tak to dobrze, ze sa 4 ksiazki do wygrania ,zawsze jest kilka dobrych prac wartych nagrodzenia ,ale mysle ze ilosc nagrod od sponsorow zalezy ,Redakcja nie ma wiekszego pola ruchu w tej gestii nawet jak chce:)))

drobina

5 lat temu

Kolejny ciekawy konkursik. Dobrze, że jest długi termin na odpowiedź, bo sporo konkursów się namnożyło:-) i nie wiadomo za który się zabrać:-X

Danusiate

5 lat temu

Już kilka razy w prasie i na rożnych portalach spotkałam się z recenzją tej książki – wszyscy bardzo ją chwalą. Nie czytałam jeszcze żadnej książki tego autora, a ma dość bogatą twórczość, więc postaram się zacząć nadrabiać zaległości 🙂

Zostaw komentarz