konkurs-chlopiec-w-lesie

Mroczna i nieprzewidywalna intryga dla wielbicieli mocnych thrillerów w stylu Thomasa Harrisa, Deana Koontza i wczesnych powieści Stephena Kinga.

Rok 1981. Trzej czternastoletni chłopcy są świadkami przerażającego morderstwa w lesie, niedaleko swoich domów. Wrobieni we współudział w zbrodni przysięgają, że nikomu nie powiedzą o tym, co się stało.

Po trzydziestu latach Tommy Devereaux, autor bestsellerów traktujący pisanie jako formę terapii, w końcu jest gotów, pod płaszczykiem fikcji literackiej, opisać tamto morderstwo. Sytuacja komplikuje się, gdy pewna kobieta prosi go o autograf i zostawia liścik o treści: Nawet nie zmieniłeś mego imienia. Najgorsze koszmary dręczące Tommy’ego stają się rzeczywistością. Postać z przeszłości powraca, grożąc wyjawieniem mrocznej tajemnicy.

Wygraj wstrząsający thriller Chłopiec w lesie!

Jeśli zaintrygował cię opis thrillera Chłopiec w lesie, weź udział w naszym konkursie. Dzięki uprzejmości wydawnictwa Świat Książki mamy do rozdania 1 egzemplarz tej intrygującej powieści. Aby go zdobyć wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jak postąpiłabyś na miejscu Tommy`ego, gdybyś była świadkiem wstrząsającej zbrodni i została zastraszona przez jej sprawcę?

Spośród nadesłanych zgłoszeń nagrodzimy najciekawszą wypowiedź. Na zgłoszenia czekamy do 09.06.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać za pomocą formularza kontaktowego

Życzymy powodzenia!

Redakcja, artykuł sponsorowany