konkurs-ps-nie-szukajcie-mnie

Latem 1947 roku na wyspie Fetknoppen z morza zostają wyłowione zwłoki nastoletniej Kersti. Policja szybko aresztuje podejrzanego: Sebastiana Valtera, starszego brata osiemnastoletniej Karen, do której na zawsze przylega etykietka „siostry mordercy”.

Sześćdziesiąt pięć lat później Karen ucieka z domu swojego syna Erika, wsiada do błękitnego plymoutha fury rocznik 1956 i jedzie na Fetknoppen, aby tam poskładać puzzle w logiczną całość i ustalić, kto naprawdę zamordował Kersti. Wkrótce staje się świadkiem napadu na warsztat samochodowy i w dalszą drogę zabiera ze sobą jedną z włamywaczek, siedemnastolatkę w zaawansowanej ciąży. Tak zaczyna się niezwykła przyjaźń kompletnie różnych od siebie kobiet i podróż, której finału nie przewidziałaby żadna z nich.

Wygraj powieść PS Nie szukajcie mnie!

Jeśli chcesz poznać zaskakujące zakończenie powieści, już dziś weź udział w naszym konkursie! Dzięki uprzejmości wydawnictwa Świat Książki mamy do rozdania 1 egzemplarz tej intrygującej książki. Aby go zdobyć wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jak doszło do śmierci Kersti? Wymyśl własne zakończenie powieści i opisz je w kilku zdaniach.

Spośród nadesłanych zgłoszeń nagrodzimy najciekawszą wypowiedź. Na zgłoszenia czekamy do 10.06.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać za pomocą formularza kontaktowego

Życzymy powodzenia!

Redakcja, artykuł sponsorowany