Dzieje się Konkursy Najnowsze konkursy!

Konkurs: PS Nie szukajcie mnie

konkurs-ps-nie-szukajcie-mnie

Latem 1947 roku na wyspie Fetknoppen z morza zostają wyłowione zwłoki nastoletniej Kersti. Policja szybko aresztuje podejrzanego: Sebastiana Valtera, starszego brata osiemnastoletniej Karen, do której na zawsze przylega etykietka „siostry mordercy”.

Sześćdziesiąt pięć lat później Karen ucieka z domu swojego syna Erika, wsiada do błękitnego plymoutha fury rocznik 1956 i jedzie na Fetknoppen, aby tam poskładać puzzle w logiczną całość i ustalić, kto naprawdę zamordował Kersti. Wkrótce staje się świadkiem napadu na warsztat samochodowy i w dalszą drogę zabiera ze sobą jedną z włamywaczek, siedemnastolatkę w zaawansowanej ciąży. Tak zaczyna się niezwykła przyjaźń kompletnie różnych od siebie kobiet i podróż, której finału nie przewidziałaby żadna z nich.

Wygraj powieść PS Nie szukajcie mnie!

Jeśli chcesz poznać zaskakujące zakończenie powieści, już dziś weź udział w naszym konkursie! Dzięki uprzejmości wydawnictwa Świat Książki mamy do rozdania 1 egzemplarz tej intrygującej książki. Aby go zdobyć wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jak doszło do śmierci Kersti? Wymyśl własne zakończenie powieści i opisz je w kilku zdaniach.

Spośród nadesłanych zgłoszeń nagrodzimy najciekawszą wypowiedź. Na zgłoszenia czekamy do 10.06.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać za pomocą formularza kontaktowego

Życzymy powodzenia!

Redakcja, artykuł sponsorowany

Komentarze (13)

elle@elle

8 lat temu

fajnie ze jest tyle konkursow opisowych,losowanie nie bylo idealnym wyjsciem moim zdaniem,ja wole zdac sie na obietywne Jury Redakcyjne :)))

stazyz

8 lat temu

Fiu, fiu,ja pasuję, to jak mi się wydaje mały kryminalik:\ a takiej literaturki to raczej nie, dziękuję. Ale jak zawsze trzymam za wszystkich kciuki:-XB)

elle@elle

8 lat temu

bardzo dobrze,ze sa konkursy na kreatywnosc,szczescie w losowaniu to jak szukanie igły w stogu siana a tak ,wierze ze wykaza sie nasze portalowe dziewczyny ktore dlugo nie mialy szczescia Filo i Xtina :)))
Teraz trzeba kochane ruszać slicznymi główkami,zeby zdobyc nagrode,nie wystarczy juz skopiowac i wkleic kawalek tekstu,i tak ma być Redakcjo!trzeba sobie pomysłem zapracowac na sukces!

Emilly27k

8 lat temu

To miło,że Redakcja myśli o tym,że my jako kobiety lubimy być twórcze, Każda z nas jest inna, ale jak się pomysły pokryją z kreatywnością oznaczać to będzie jedno- kobiecą solidarność. :)))

Zostaw komentarz