Rolnik szuka żony

Ostatnia edycja programu Rolnik szuka żony wywołała wielkie oburzenie wśród miłośników tego hitu. Karol zaskoczył wyborem Jagody, a niektóre kandydatki okazały się niezbyt szczere względem uczestników programu. Mimo tego oglądalność była wysoka, więc stacja już pod koniec ostatniej edycji zapowiedziała kolejną. Kiedy startuje Rolnik szuka żony 5?

Rolnik szuka…

Cztery edycje Rolnika świadczą o wielkim zainteresowaniu zarówno telewizji, rolników jak i widzów. W przeciągu tych kilku edycji udało się połączyć klika par w małżeństwa. Niektórzy doczekali się nawet potomstwa, inni pokazali swoją prawdziwą twarz. Każda edycja przynosiła ogromne emocje i zaskoczenia. Nie inaczej było w ostatniej odsłonie show. Już uczestniczka Piotra okazała się niezbyt szczerą osobą, gdyż brała już udział w programach randkowych, podobnie jak Justyna, która na wstępie była niczym wpatrzona w Karola. I gdy ten mógł wybrać szaloną Sarę lub ułożoną Annę, zdecydował się na Jagodę. Wnet dziewczyna nagle pojawiła się w programie. Dziś wiadomo, że szczęśliwa jeszcze do niedawna para nie jest już razem. Miłość w programie odnalazł Piotr, który związał się z Kasią i Małgosia, czyli jedyna rolniczka czwartej edycji. Zaś Mikołaj zaręczył się ze swoją sąsiadką, z którą planuje ślub. Być może jego fragmenty zobaczymy w kolejnej edycji programu. Po kontrowersjach pora na kolejne poszukiwania miłości. Już wkrótce zobaczymy przedsmak jesiennej odsłony Rolnika.

Kiedy startuje Rolnik szuka żony 5?

Telewizja już zapowiedziała pilotażowy odcinek programu Rolnik szuka żony 5. Jak zwykle zobaczymy w nim wizytówki potencjalnych kandydatów na uczestników piątej już edycji. Widzowie będą mogli poznać bliżej osoby, które postanowiły znaleźć miłość. Ilość przesłanych listów zadecyduje o tym, kto trafi do programu i rzeczywiście dostanie szansę na znalezienie żony/męża, na oczach milionów widzów. Premierowy odcinek zostanie wyemitowany w Wielkanoc, czyli niedzielę 1 kwietnia o godz. 21:10. To nie żart – już w święta będzie można przekonać się, kto zgłosił się do piątej edycji. TVP z pewnością spodziewa się dużej publiki przed telewizorami. Na zapowiedzi można dostrzec kandydatów w różnym wieku oraz jedną kobietę, ale wszystkiego dowiemy się w wielkanocną niedzielę. Program jak zwykle poprowadzi Marta Manowska. Piąta edycja rozpocznie się jesienią. Zapewne we wrześniu zobaczymy pierwsze odcinki, które zwykle nagrywane są latem. Widzowie będą musieli uzbroić się w cierpliwość, by przekonać się, czy tym razem rolnicy odnajdą miłość.

Wierzycie w szukanie prawdziwej miłości przed kamerami? Będziecie oglądać?

Katarzyna Antos