Miłość i związki

7 porad, dzięki którym on może cię szczerze pokochać

jak rozkochać w sobie faceta

Spotkałaś mężczyznę, który w pełni ci odpowiada i chcesz się z nim związać na dłużej? Zastanawiasz się, co możesz zrobić, aby zwiększyć szanse na happy end. Nie istnieje tajemne zaklęcie, po wypowiedzeniu którego on zakocha się w tobie do szaleństwa. Istnieją jednak pewne rzeczy, które zwiększają twoje szanse na sukces.  Przedstawiamy 7 porad, dzięki którym on może cię szczerze pokochać.

 

Bądź sobą

Wiele kobiet udaje na siłę kogoś, kim nie jest. Nie okłamuj mężczyzny już na początku znajomości, ponieważ w końcu to się na tobie zemści. Nie musisz być we wszystkim perfekcyjna, facet jest skłonny zaakceptować twoje drobne wady. Postaw na szczerość. Jeśli boisz się ciemności, to mu o tym powiedz. Nie jesz mięsa, to go o tym poinformuj. Nie potrafisz pływać czy tańczyć, to żaden powód do wstydu. Nie musisz umieć świetnie gotować.  Każdy ma swoje zalety i wady. On też nie jest chodzącą perfekcją. Możecie się uzupełniać. Ty nie umiesz gotować, ale lubisz piec, on jest w stanie zrobić coś smacznego na kolację, ty przygotujesz deser. Jeśli go okłamiesz, chcąc mu się przypodobać, to prawda i tak wyjdzie na jaw. On zaproponuje wspólne przygotowanie kolacji, a ty dostaniesz zawału, bo zupełnie nie znasz się na robieniu zapiekanki.  Powiedz mu prawdę, zawsze możesz się próbować poprawić w tej kwestii. Ważne, aby on wiedział, że nie jesteś mistrzynią kuchni, dzięki temu nie będzie miał wobec ciebie kosmicznych oczekiwań. Ba, chętnie cię nauczy gotować;) Jeśli boisz się ciemności, on nie zdziwi się, jeśli zawsze przy awarii światła, będziesz chciała się do niego tulić. Oczywiście można ten lęk spróbować oswoić, ale warto mówić prawdę, żeby ukochany na kolejną randkę nie zabrał cię w jakieś mroczne miejsce.

7 porad, dzięki którym on może cię szczerze pokochać. Podobaj mu się

Dbaj o siebie, aby mieć zdrowe i świeże spojrzenie, wysypiaj się. Ubierz czasem to, co go kręci. Pamiętaj, że delikatny makijaż to twój przyjaciel. Kobieta, która zawsze przed wyjściem z ukochanym poświęca chwilę, aby mu się podobać, z pewnością zostanie przez mężczyznę doceniona. Faceci to wzrokowcy, którzy czasem tracą zainteresowanie związkiem, widząc, że partnerka po prostu się zapuszcza. Mają do tego prawo.

Słuchaj go uważnie

Słuchaj uważnie, o czym ci opowiada. Jeśli potrzeba pociesz go lub coś mu doradź. Mężczyzna chce poczuć, że jest dla ciebie ważny i interesują cię jego problemy. Żaden facet nie lubi, gdy się go ignoruje lub słucha jednym uchem. Umiejętność słuchania to jedna z podstawowych cech, które powinna posiadać kandydatka na stałą partnerkę.

Śmiej się

Bądź osobą pogodną, kobiety, które są uśmiechnięte, pozytywnie nastawione do życia, mają poczucie humoru i chętnie uśmiechają się do ludzi, są postrzegane jako atrakcyjniejsze. Mężczyźni uważają, że stanowią dobre kandydatki na stałą partnerkę, ponieważ mają pozytywne podejście do życia. Nie będą musieli im tłumaczyć swojego każdego dowcipu. Unikną wielu awantur, które wszczynają partnerki ich kolegów z powodu braku poczucia humoru.

Bądź optymistką

Czy naprawdę warto zadręczać się myślami?  Zastanawiać po raz setny, jakie nieszczęścia mnie spotkają? Czy dostanę w pracy podwyżkę? Zamiast zamartwiać się różnymi rzeczami, żyj chwilą i myśl pozytywie. Jesteś zdrowa, masz cudownych przyjaciół, fajną pracę i cudownego faceta na horyzoncie.

Bądź słodka

Mężczyźni często są dość oszczędni w uczuciach i czułościach. Nie oznacza to, że nie lubią, gdy się ich przytula lub całuje. Jeśli chcesz mu okazać czułość, np. wtulić się w niego albo złapać go za rękę, to po prostu to zrób.  Mężczyzna musiałby być naprawdę dziwny, aby zrobić ci o to awanturę. Większość wygląda na twardzieli niepotrzebujących czułości, podczas gdy w rzeczywistości oczekują, że kobieta ich przytuli.

Flirtuj

Wiele związków się rozpada, ponieważ zaczyna w nich brakować flirtu i pożądania. Możesz napisać mu, że przyśnił ci się w nocy. Mów mu komplementy, dotykaj go nogą przy stole, przytul się do niego w miejscu publicznym. Mężczyźni też doceniają twój wysiłek, który wkładasz w utrzymanie namiętności w związku. Nie pozwól, by ogień, który was połączył, kiedykolwiek zgasł.

Dodaj komentarz