Dzieje się Wydarzenia

IV Ogólnopolski Kongres Branży Spożywczej

iv-ogolnopolski-kongres-branzy-spozywczej

4 listopada br. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu przy ul. Wrocławskiej 158 odbędzie się IV Ogólnopolski Kongres Branży Spożywczej. Dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu?

Kongres stanowi swego rodzaju platformę, która służy wymianie doświadczeń związanych z obecną sytuacją i nowymi trendami na rynku spożywczym. Zaproszeni eksperci oraz przedstawiciele administracji udzielą odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, m.in. te, które mają związek z obecną polityką wobec Wschodu.

Organizatorzy zadbali o zróżnicowanie tematyki Kongresu, jego uczestnicy będą mogli zapoznać z trendami w branży na najbliższe lata. Przewidziano również prezentację innowacyjnych rozwiązań wykorzystywanych w przemyśle spożywczym. Podczas wydarzenia zostaną omówione kwestie związane z projektowaniem opakowań dla artykułów spożywczych.

W tym roku po raz pierwszy zostaną wręczone „Skrzydła Biznesu Branży Spożywczej Dziennika Gazety Prawnej” dla dynamicznie rozwijających się firm spożywczych.

Udział w Kongresie jest bezpłatny, aczkolwiek ze względu na ograniczoną ilość miejsc należy wcześniej zgłosić chęć uczestnictwa.

Informacja prasowa

Komentarze (2)

drobina

8 lat temu

Mam dosyć blisko na ten Kongres, ale myślę że to impreza przede wszystkim dla ludzi związanych z Branżą Spożywczą, którym takie spotkanie bardziej się przyda.

Zostaw komentarz