Kultura Styl życia

Ilias – Małgorzata Falkowska

Ilias

Ilias to powieść erotyczna, która trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Małgorzata Falkowska stworzyła intrygującą historię, od której nie sposób się oderwać. Gdyby nie perspektywa porannego wstawania, można by zarwać noc, aby dowiedzieć się, jak potoczą się dalsze losy głównych bohaterów, którzy mają naprawdę trudne charaktery.

Polska powieść erotyczna pełna emocji

Powieść rozpoczyna się od mocnej sceny erotycznej z udziałem Gabi. Dziewczyna jest tuż po ostatnim egzaminie maturalnym i wreszcie może spotkać się ze swoim chłopakiem. Podczas namiętnego seksu ukochany wyznaje jej, że muszą się rozstać, bowiem on związał się z Moniką. Gabi jest poruszona tym faktem i urządza chłopakowi awanturę. Ten jednak nie widzi w tym nic niestosownego i oferuje jej jeszcze jeden stosunek.

 

Gdy zapłakana Gabi zjawia się w domu, jej ojciec się cieszy, że związek młodszej córki właśnie dobiegł końca. W trudnych chwilach dziewczyna może liczyć na matkę i starszą siostrę, która specjalnie dla niej wcześniej wraca z wypadu ze swoim chłopakiem.

Ucieczka przed przeszłością

Gabi postanawia coś zmienić w swoim życiu, ma bowiem dość świadomości, że w każdej chwili może natknąć się na swojego eks z nową dziewczyną. Nie zniosłaby tego widoku, dlatego też postanawia wyjechać na wyspę Kos do pracy w charakterze animatorki.

Odporność na wdzięki Iliasa

Na miejscu spotyka interesującego turystę z Polski, któremu nie brakuje odwagi i dość szybko zaprasza kobietę na randkę. Gabi w oko wpada też kolega z pracy, Raul, który jest przystojnym i sympatycznym Hiszpanem. Ten fakt nie podoba się synowi właściciela hotelu, Iliasowi, który musi zarobić na naprawę samochodu ojca, w związku z tym także pracuje jako animator.  Mężczyzna przywykł do roli lowelasa, któremu żadna kobieta nie potrafi się oprzeć. Nie rozumie, dlaczego Gabi jest tak odporna na jego wdzięki.

Dlaczego Ilias krzywdzi kobiety?

Ilias to mężczyzna, który zwykł zaliczać kobiety jedna za drugą. Z reguły nie sypia z jedną kobietą dwa razy. Wpływ na jego zachowanie ma przedwczesna śmierć matki oraz dziewczyna, w której nieszczęśliwie się zakochał.

Czy Iliasowi uda się przekonać do siebie Gabi? Czy ona rozpozna w nim podrywacza i będzie ostrożna? Czy Ilias przestanie traktować kobiety przedmiotowo? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w powieści Małgorzaty Falkowskiej.

Komentarze (2)

Lanza

4 lata temu

Rzadko można przeczytać polską powieść erotyczną, a jeszcze rzadziej jest ona dobra, więc chętnie zapoznam się z tą pozycją:)

Zostaw komentarz