Miłość i związki

Na co on zwróci uwagę podczas randki?

Na co on zwróci uwagę podczas randki

Tak naprawdę każdy z nas jest inny, ale istnieją pewne cechy, na które każdy mężczyzna zwraca uwagę na randce. Jeśli się do nich nie przyłożysz, pierwsze spotkanie okaże się zarazem ostatnim. Na co on zwróci uwagę podczas randki?

Włosy

Nie chodzi o żadne misterne upięcia i stylizacje. Jeśli na co dzień nosisz rozpuszczone włosy, to możesz je dodatkowo wygładzić prostownicą. Wtedy będą układały się zdecydowanie lepiej. Świetnie sprawdzają się też odżywki bez spłukiwania, ponieważ pozwalają okiełznać niesforne kosmyki. Ważne, abyś wyglądała kobieco, a twoje włosy prezentowały się jako zadbane.

Makijaż

Nie powinnaś przesadzać, zwłaszcza gdy nie masz wprawy w makijażu. Nie maluj oczu zbyt mrocznie, bo mało który mężczyzna szuka gotki. Nie rób kreski, gdy nie masz wprawnej ręki.  Nie nakładaj tony tapety, bo to zawsze źle działa na mężczyzn. On od razu uważa, że masz sporo do ukrycia i nie jesteś zadowolona ze stanu swojej skóry.  Najlepiej będzie wyrównać koloryt cery pudrem w kamieniu o działaniu matującym, dodać trochę świeżości różem, nałożyć jasny cień do powiek, wytuszować rzęsy i podkreślić mocniej usta.

Strój

Nie przesadź z nim. Nie powinnaś być zbyt roznegliżowana, goły brzuch, duży dekolt, mocno opięte pośladki i ultrakrótka spódniczka w zestawieniu z niebotycznie wysokimi szpilkami robi tandetne wrażenie. Mężczyzna może będzie tobą zainteresowany, ale tylko jednorazowo, uzna, że nadajesz się tylko do zaliczenia, nie na stały związek. Załóż krótką spódniczkę, ale bluzka niech nie ma już dekoltu. Szpilki, ale takie wygodne i w granicach zdrowego rozsądku, są mile widziane.

Poczucie humoru

Pokaż facetowi, że nie jesteś sztywniarą. Opowiadaj dowcipy, śmiej się z nich, pokaż, że masz dystans do swojej osoby. Syp zabawnymi anegdotami. To bezpieczne rozwiązanie, a przy okazji zbliżacie się do siebie, bo obydwoje świetnie się bawicie.

Płacenie na randce

Najlepiej będzie, jak podzielicie rachunek na pół. To uczciwe rozwiązanie, które pokazuje, że nie chcesz wykorzystać mężczyzny jako fundatora różnego rodzaju atrakcji. Potrafisz sama płacić za swoje zachcianki.

Dodaj komentarz