Kultura Styl życia

Grzeszny doktor – Whitney G.

grzeszny doktor

Szukasz krótkiej powieści, która pozwoli ci się oderwać od codzienności, a jej lektura znacznie poprawi ci nastrój? Grzeszny doktor autorstwa Whitney G. jest właśnie dla ciebie. To książka, którą pochłoniesz w 2 godziny, świetnie się przy tym bawiąc.

Właściciel prywatnej kliniki

Doktor Ashton odziedziczył po ojcu ogromną klinikę. Sam pracuje w niej jako psycholog/psychiatra, natomiast czasem zdarza mu się też zastępować wspólników. Kobiety są pod wrażeniem jego piękna i dlatego chętnie zgłaszają się do niego na badanie ginekologiczne. Pragną bowiem poczuć na sobie dotyk jego dłoni. Takie podejście wcale nie podoba się doktorowi Ashtonowi, ten bowiem w pracy stara się być profesjonalistą.

Mężczyzna szukający przygód

Prywatnie Garrett nie potrafi stworzyć związku i umawia się z kobietami tylko po to, aby zaspokoić swoje potrzeby seksualne. Do tego celu wykorzystuje aplikacje randkowe. Na jednej z nich poznaje tajemniczą dziewczynę, z którą ma 100-procentową zgodność. Gdy wreszcie udaje mu się namówić ją na randkę w jednej z drogich restauracji, ta wystawia go.  Nie oznacza to jednak, że ich drogi się nie skrzyżują ponownie, a znajomość nie będzie nosiła śladów pikanterii…

Powieść lekka i przyjemna

Grzeszny doktor to powieść, którą czyta się jednym tchem. Lekturę znacznie ułatwia duża liczba maili, z których korzystają główni bohaterowie. Doktor Maddison jest kobietą wyzwoloną i niezależną. Potrafi postawić się swojemu szefowi. Jest przy tym bardzo zadziorna i zmysłowa. Jeśli lubicie silniejsze postaci kobiece, to Grzeszny doktor spełni wasze oczekiwania.

Sceny erotyczne działające na wyobraźnię

Opisy scen erotycznych zostały tak skonstruowane, że rozpalają wyobraźnię, a jednocześnie są wolne od brutalności. Jest ich stosunkowo mało, ale nie uważam tego za wadę. W zamian otrzymujemy ciekawe potyczki słowne między parą lekarzy. Whitney G. po raz kolejny stanęła na wysokości zadania.

Komentarze (4)

Lanza

3 lata temu

Lubię powieści erotyczne, ale wiele jest zbyt wulgarnych. Może ta książka okaże się dobra? Wydaje się lekka i przyjemna.

Zostaw komentarz