Kultura Styl życia

Gra na cztery – Hanna Cygler

Gra na cztery

Umiejętność gry na instrumencie muzycznym nie zawsze idzie w parze z talentem do ułożenia życia prywatnego. Przekonały się o tym bohaterki najnowszej powieści Hanny Cygler pt. Gra na cztery: dwie skrzypaczki z gdańskiej filharmonii, menedżerka kwartetu smyczkowego oraz dziennikarka.

Życia rodzinne na ołtarzu kariery

Gra na cztery to powieść, która pokazuje, jak wiele trzeba poświęcić w życiu prywatnym, aby stać się znakomitą skrzypaczką. Sukces zawodowy jest nie tylko okupiony dużym nakładem pracy, ale też poświęceniem.  Nieważne od tego, jak się czujesz i co się dzieje w twoim życiu, masz grać najlepiej, jak to możliwe.

Jak wyplątać się z toksycznych relacji?

Gra na cztery to historia kobiet, które uwikłały się w toksyczne relacje z innymi ludźmi – partnerem, mężem, członkiem rodziny lub koleżanką.  Każda z pań pragnie znaleźć się w centrum uwagi, zyskać sławę, swoje pięć minut. Niestety, rywalizacja między paniami staje się coraz bardziej destrukcyjna i mija się ze zdrowym rozsądkiem. Czy w tak specyficznym środowisku, w jakim jest branża muzyczna można w ogóle odnaleźć prawdziwą przyjaźń?

Hanna Cygler ukazuje skomplikowane losy czterech kobiet, które stają się jeszcze bardziej pogmatwane za sprawą tajemnic, które wychodzą na światło dzienne.  Każda z głównych bohaterek będzie musiała podjąć trudną decyzję i odpowiedzieć sobie na pytanie: co dalej?

Gra na cztery – powieść pełna zwrotów akcji

Hanna Cygler w swojej powieści Gra na cztery po raz kolejny udowadnia, że posiada świetny warsztat. Potrafi jednocześnie prowadzić losy czterech różnych kobiet, łączyć je w pewnych momentach i tym samym intrygować czytelnika. Autorka dozuje nam też emocje, co czyni lekturę jeszcze bardziej fascynującą.

Komentarze

Zostaw komentarz