Gdzie można zamówić oryginalne podziękowania dla gości?
grafika partnera

Przez długi czas powszechne było przekonanie, że podczas ślubu prezenty dostaje tylko młoda para, ponieważ jest to jej święto. Chociaż nie ma co do tego żadnych wątpliwości, to jednak warto pomyśleć o nawet skromnych podziękowaniach dla gości weselnych. Jest to prosty i sprawdzony sposób na to, aby odwdzięczyć im się za otrzymane prezenty, poświęcony czas i wspólne świętowanie tego wyjątkowego dnia. Wybór idealnego podziękowania dla gości może okazać się jednak kłopotliwy, dlatego koniecznie zapoznaj się z naszymi wskazówkami.

  1. Dlaczego warto przygotować podziękowania dla gości weselnych?

  2. W jaki sposób podziękować gościom weselnym?

  3. Jak zaskoczyć przybyłych gości dzięki starannie przygotowanym dodatkom ślubnym?

  4. Największy wybór podziękowań dla gości, zaproszeń ślubnych i innych dodatków

Na początek warto jednak przypomnieć, że chociaż rzeczywiście wypada podziękować gościom weselnym, to wcale nie musi się to wiązać z koniecznością wydawania dużych pieniędzy, zwłaszcza że para młoda i tak poniosła duże koszty związane z organizacją wesela. Z drugiej strony, nawet jeżeli będą to drobne upominki, to należy zadbać o to, aby były ładne i nie kupować pierwszych lepszych rzeczy znalezionych w pobliskim sklepie. Co w takim razie najlepiej wybrać, aby wyrazić wdzięczność wobec zaproszonych gości, a przy tym nie wydać za wielu pieniędzy? Świetnym wyborem będą wyjątkowe podziękowania, które są ręcznie robione i zawierają personalizowane czekoladki, świeczki lub inne przydatne rzeczy. Sprawdź, gdzie można zamówić starannie przygotowane i ręcznie robione zestawy, które będzie można wręczyć przybyłym gościom.

Czekoladki Ślubne - Podziękowania dla Gości od Amelia-Wedding.pl

grafika partnera

Dlaczego warto przygotować podziękowania dla gości weselnych?

Każdy lubi otrzymywać prezenty, dlatego pomysł wręczenia gościom drobnych upominków nie powinien nikogo dziwić. W końcu nawet drobny prezent, o ile będzie to coś ładnego i personalizowanego, może wywołać pozytywne emocje i stać się dodatkową pamiątką ze ślubu. Niektórzy wykorzystują do tego celu przeznaczone dla gości magnesy ze zdjęciem młodej pary, a inni decydują się na naturalne miody, nalewki lub ręcznie robione słodkości. Na pewno powinno to być coś uniwersalnego, co będzie można wręczyć zarówno przyjaciołom, jak i członkom najbliższej rodziny niezależnie od tego, czy ktoś przyjdzie w pojedynkę, czy z osobą towarzyszącą. Takie ujednolicone personalizowane prezenty ułatwią sprawne zorganizowanie podziękowań. 

W jaki sposób podziękować gościom weselnym?

Jak widać, jest wiele inspiracji, z których można skorzystać, jeżeli chce się wręczyć wszystkim zaproszonym na wesele gościom oryginalne prezenty i wcale nie trzeba na to dużo wydawać. Jeżeli natomiast chodzi o to, w jaki sposób wręczyć te podziękowania, to zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą https://amelia-wedding.pl/podziekowania-dla-gosci/. Można tu znaleźć gotowe podziękowania dostępne w wielu wariantach, a tym, co je łączy jest świetny design i staranne wykonanie. Takie podziękowania na przyjęcie weselne można rozłożyć na talerzach gości, wręczyć osobiście każdej osobie lub położyć na jednym stole i zachęcić uczestników uroczystości do tego, aby każdy odebrał swoje drobne prezenty.

Świeczki sojowe - Podziękowania dla Gości od Amelia-Wedding.pl

grafika partnera

Jak zaskoczyć przybyłych gości dzięki starannie przygotowanym dodatkom ślubnym?

Równie ważne, jak podziękowania dla gości weselnych są drobne dodatki, które tworzą wyjątkowy klimat. Świetnym przykładem są winietki, spersonalizowane karty menu, czy pamiątkowe księgo gości. Wszystkie tego typu dodatki ślubne można kupić w sklepie Amelia-Wedding, gdzie można również uzyskać pomoc w doborze odpowiednich produktów, aby nadać uroczystościom wyjątkowego charakteru. Jeżeli do wesela zostało niewiele czasu, najlepiej zdać się na doświadczenie pracowników wspomnianego sklepu i jak najszybciej złożyć zamówienie na niezbędne artykuły ślubne.

Pary, które planują wszystko z wyprzedzeniem, mogą natomiast zacząć od zamówienia zestawów próbek. Jest to najlepszy sposób, aby przekonać się, jak na żywo prezentują się konkretne zestawy składające się między innymi z zaproszenia ślubnego, winietki, zawieszki, pudełka na cukierki innych dodatków. Wybór wzorów jest naprawdę duży, dzięki czemu każda para może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Ciasteczka z wróżbą - Podziękowania dla Gości od Amelia-Wedding.pl

grafika partnera

Największy wybór podziękowań dla gości, zaproszeń ślubnych i innych dodatków

Sklep od wielu lat realizuje zamówienia na wszystkie tego typu akcesoria i dodatki ślubne, które sprawiają, że wesele staje się niezapomniane, a wszystkie elementy dobrze się ze sobą komponują. Widać to już na początkowym etapie, z jakim mają do czynienia zaproszeni goście, czyli w momencie otworzenia zaproszenia ślubnego. Są one po prostu piękne i stanowią pierwszą z wielu pamiątek z tego wyjątkowego dnia.

Zawieszki Sojowe - Podziękowania dla Gości od Amelia-Wedding.pl

grafika partnera

Przy zamawianiu zaproszeń zawsze warto pamiętać o dobraniu kilku dodatkowych sztuk, gdyby nagle okazało się, że ktoś poprosi o nowe ze względu na zmianę osoby towarzyszącej lub popełni się błąd podczas wypisywania. Należy również zarezerwować sobie trochę czasu na wysłanie lub osobiste dostarczenie zaproszeń, aby na pewno zdążyły dotrzeć do wszystkich gości. W dobrym tonie jest również danie zaproszonym osobom czasu na odpowiedź, czy zamierzają skorzystać z zaproszenia i pojawią się na przyjęciu weselnym.