Moda

Erotyczna bielizna, którą warto mieć w swojej szafie

Erotyczna bielizna, którą warto mieć w swojej szafie

Wiele kobiet zapomina o znaczeniu bielizny. Tymczasem warto sprawić sobie jakiś ładny komplet, aby podczas randki z ukochanym mieć co na siebie włożyć. Pamiętaj, że mężczyźni to wzrokowcy, a i ty poczujesz się bardziej pewna siebie, gdy założysz coś ładnego, co podkreśli walory twojej figury. Oto erotyczna bielizna, którą warto mieć w swojej szafie.

Czerwony stanik oraz majtki do kompletu

Kolor czerwony kojarzy się mężczyznom z namiętnością i zmysłowością, dlatego warto mieć  w swojej szafie choć jeden komplet dopasowanej, naprawdę ładnej, czerwonej bielizny. Wiele kobiet popełnia błąd i kupuje tylko ładny stanik, a później łączy go z pierwszymi lepszymi majtkami. Naprawdę pod względem estetycznym dużo lepiej prezentuje się komplet. Owszem, majtki z zestawu często są droższe od tych, które posiadasz i nosisz na co dzień, ale na pewnych rzeczach nie warto oszczędzać.

Pas do pończoch

Mężczyźni kochają pończochy, już zwykłe samonośne mają ich zdaniem sporo uroku, ale pas do pończoch też ich bardzo kręci.  Ma w sobie bowiem coś szalenie erotycznego. Warto mieć pas w co najmniej dwóch kolorach – czarnym i czerwonym, aby zestawiać go w zależności od koloru kompletu, który dysponujesz.

Pończochy

Warto mieć zarówno samonośne, jak i takie do pasa.  Także najlepiej w dwóch wersjach kolorystycznych – czarne i czerwone. Pończochy niesamowicie pobudzają męską wyobraźnię i kręcą panów, co warto mieć na uwadze.

Seksowne rajstopy

Otóż to, w sklepach można dziś kupić seksowne rajstopy, które nosi się dużo wygodniej niż pończochy, a wyglądają równie efektownie. Często mają po prostu dziurę w kroku, przez co doskonale imitują pończochy przyczepiane do pasa.

Zakolanówki

Mają w sobie sporo dziewczęcego uroku, który silnie działa na mężczyzn. Warto sobie sprawić zarówno zwykłą, gładką parę zbliżoną do rajstop, jak i taką grubszą, skarpetkową z wzorem przypominającym warkocz ze swetra. Do wyboru mamy też zakolanówki o wiązaniu gorsetowym – trzeba przeciągnąć z tyłu specjalną wstążkę.

Koronkowa bielizna

Ma w sobie sporo uroku, jest półprzeźroczysta, przez co rozpala męską wyobraźnię do granic wytrzymałości. Jest ona miękka, wygodna i niesamowicie fikuśna. Tutaj także kupujemy komplet proponowany przez producenta. Później możesz mieć problem ze zestawieniem stanika z dołem, który posiadasz.

Dodaj komentarz