Moda

Jak dobrać stanik do kreacji?

Jak dobrać stanik do kreacji

Dobrze dobrany stanik to podstawa, nie chodzi tu tylko o rozmiar, ale też model i fason. Zależy nam bowiem na tym, aby dobrze podtrzymywał biust, ale nie wystawał spod kusych sukienek czy bluzek. Jak dobrać stanik do kreacji

Gołe ramiona – bluzka z dekoltem typu carmen

Jeśli kupiłam bluzkę lub sukienkę z dekoltem typu carmen, będziesz eksponować nagie ramiona. W związku z tym najlepiej sprawdzi się stanik z odpinanymi ramiączkami, które wyciągasz, gdy zakładasz taką kreację.  Teraz większość biustonoszy ma wyjmowane ramiączka. Możesz też, obluzować troszkę ramiączka i opuścić je pod rękawkami – to rozwiązanie SOS, gdy nie masz odpowiedniego stanika, a musisz wyjść z domu.

Głęboki dekolt

Sięgnij po stanik z wąskim i nisko osadzonym mostkiem. Taki biustonosz pozwala założyć sukienkę lub bluzkę z naprawdę głębokim dekoltem. Dobrze, aby był to biustonosz usztywniany, wówczas ładniej zbierze piersi, tworząc kuszące wypukłości.

Gołe plecy

Do sukienek i bluzek z gołymi plecami zakładamy staniki silikonowe bez zapinania na plecach. Jednak te lubią spadać, wiele kobiet nie czuje się w nich komfortowo. W związku z tym wybierz stanik z nisko osadzonym zapięciem lub z elementem, za pomocą którego obniżysz zapięcie, aby móc eksponować nagie plecy.

Prześwitująca bluzka

Załóż pod nią cielisty biustonosz. Wbrew pozorom to lepsze rozwiązanie od noszenia białego stanika pod białą bluzką, gdyż biel odcina się od twojej skóry. Najlepiej, aby cielisty biustonosz miał gładką fakturę. Wszelkie koronki wyglądają zmysłowo, ale też odznaczają się pod materiałem.

Bokserka

Jeśli zakładasz bokserkę, to ramiączka ze zwykłego stanika będą wychodzić. Na szczęście na rynku są staniki z zapięciem na plecach typu motylek. Krótko mówiąc, spinasz ze sobą ramiączka i te nie wychodzą spod bokserki.

Top wiązany na szyi

Możesz do niego założyć stanik z odpinanymi ramiączkami lub taki, którego ramiączka można związać lub spiąć na szyi tak jak sznurki od topu. Wówczas fragment pleców masz goły i nie szpecą go ramiączka od stanika.

Dodaj komentarz